Приглашаем на онлайн-трансляцию семинара: "Построение системы оплаты труда, социальное страхование и новое в отчетности ЕСВ" - ООО"АБ-Центр"

(0562) 35-35-33, 35-05-35, 35-35-44

МТС: (066) 9488078, (095)1168680

Киевстар: (068) 0219991, (098)6122622,

LIFE: (093)3613981

Настройте бизнес на эффективность вместе с нами!
Продажа, установка, обучение, внедрение и сопровождение системы программ «1С:Підприємство 8»

Онлайн-трансляция лектория

14 серпня 2018 року в рамках онлайн-сервісу “Лекторій” заплановано проведення семінару для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий договір ІТС, на тему “Побудова системи оплати праці, соціальне страхування та нове в звітності ЄСВ”.

Для користувачів ІТС, які не зможуть прийняти участь в очному варіанті, особливо це стосується користувачів з інших міст, буде організовано онлайн-трансляцію заходу. Відеозапис трансляції після проведення “Лекторію” буде опубліковано на інформаційному порталі ІТС.

 

КЛЮЧОВІ ТЕМИ ЛЕКТОРІЮ:

Взаємовідносини з працівниками: безпечне оформлення, побудова системи оплати праці, загальні принципи оподаткування./Губіна І.А., експерт з податкового планування, автор численних публікацій з оподаткування і бухгалтерського обліку

  • Підприємство та працівник. Як налагодити взаємовигідну співпрацю.
  • Оплата праці: від штатного розпису до зарплати. Як налагодити систему на «п’ятірку».
  • Принципи оподаткування заробітної плати та інших виплат працівникам.

Облік податків та внесків із заробітної плати в програмах для автоматизації бізнесу./Тимченко Т.О., редактор рубрик ІТС з методичної підтримки програм для автоматизації бізнесу

Соціальне страхування, страховий стаж, нова звітність по ЄСВ./Боршовська В.П., заступник директора департаменту персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України

  • Соціальне страхування: порядок обчислення та строки сплати страхових внесків.
  • Страховий стаж за даними Реєстру застрахованих осіб.
  • Зміни до порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Детальна программа лекторію>>>

Вартість онлайн-трансляції:

      Безкоштовна для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на дату проведення онлайн-трансляції договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Безкоштовна участь розповсюджується на одну людину від організації;

      150 грн. з ПДВ для інших учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за другу і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ. Організація, яка оформить договір ІТС ПРОФ до дати проведення трансляції, автоматично отримує право на безкоштовну участь.

Дата і час трансляції

14 серпня 2018 року (вівторок) з 10:00 до 16:00.

Інструкція з підключення

Детальна інструкція з підключення до онлайн-трансляції буде надіслана кожному учаснику після підтвердження реєстрації.

button

При виникненні питань з онлайн-трансляції або технічних проблем з підключенням до неї – звертайтеся за адресою seminar@unionba.com.ua або за тел.: (044) 422-41-78.