Приглашаем принять участие в конференции " Новые информационные технологии управления бизнесом" 21 февраля 2018 года в Киеве - ООО"АБ-Центр"

(0562) 35-35-33, 35-05-35, 35-35-44

МТС: (066) 9488078, (095)1168680

Киевстар: (068) 0219991, (098)6122622,

LIFE: (093)3613981

Настройте бизнес на эффективность вместе с нами!
Продажа, установка, обучение, внедрение и сопровождение системы программ «1С:Підприємство 8»
новый лейбл

Всеукраїнська науково-практична конференція

“Нові інформаційні технології  управління бізнесом”
21 лютого 2018 року, м. Київ

 

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Нові інформаційні технології управління бізнесом”, яка відбудеться 21 лютого 2018 року у м. Києві.

 

Організатор конференції – ГО “Спілка автоматизаторів бізнесу”

 

Громадська спілка “Спілка автоматизаторів бізнесу” об’єднує професіоналів, зацікавлених у розвитку сучасних інформаційних технологій, їх популяризації, кадровому забезпеченню та ефективному використанню в різних галузях економіки. Одна із ключових задач Спілки – це навчальна та просвітницька діяльність, яка передбачає тісну співпрацю з системою освіти у різних напрямках.

Конференція надасть можливість представникам освітніх закладів різних рівнів акредитації з усієї України ознайомитися з новими інформаційними технологіями, обмінятися практичним досвідом їх викладання та застосування в підготовці фахівців, розширити шляхи співпраці з членами Спілки для реалізації спільних освітніх та дослідницьких проектів.

На сьогоднішній день 450 вищих навчальних закладів України проводять навчання студентів з використанням систем автоматизації бізнесу. Програмні продукти та технології систем автоматизації бізнесу широко використовуються в навчальній, науковій, адміністративній діяльності, для автоматизації управління та обліку навчальних закладів всіх рівнів. У багатьох навчальних закладів є великий досвід їх ефективного використання.  

 

Напрямки роботи конференції:

 • Обговорення проблем та перспектив у підготовці спеціалістів з технічних і економічних спеціальностей;
 • Проблематика та актуальність зближення та взаємопроникнення управлінських та облікових понять (проблема взаєморозуміння менеджера та бухгалтера);
 • Організаційні форми співпраці з навчальними закладами;
 • Досвід співпраці бізнес структур і освітніх установ;
 • Розвиток прикладних рішень “1С:Підприємство” – ефективного інструменту автоматизації бізнесу;
 • Анонс нової лінійки рішень для корпоративного ринку та управління підприємствами – Business Automation Software (BAS ERP та BAS Управління холдингом);
 • Нові рішення для бюджетної сфери – лінійка продуктів UA-Бюджет;
 • Підвищення кваліфікації викладачів, які готують спеціалістів по автоматизації бізнесу (як програмістських так і прикладних напрямків);
 • Обговорення питань підготовки спеціалістів для підвищення продуктивності при розробці, впровадженні та використанні інформаційних систем;
 • Використання інформаційної системи ІТС при підготовці майбутніх бухгалтерів, консультантів та ІТ-спеціалістів;
 • Тестування для викладачів за програмою “Професіонал”.

 

Час і місце проведення конференції:

Місце проведення конференції – м. Київ, вул. Васильківська, буд. 36, актова зала Інституту післядипломної освіти КНУ ім. Тараса Шевченка (станція метро Васильківська)

Реєстрація учасників – 21 лютого 2018 року з 9:00; початок конференції о 10:00.

Для учасників конференції передбачені кава-брейки та фуршет.

 

Участь у конференції безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова:

Додаткові питання можна задати:

 • за e-mail: osvita@unionba.com.ua;
 • за телефоном: (044) 422-41-75.