Skip to main content
search
Другие новостиНовостиСеминары

Онлайн-семінар на тему «Основні засоби та нематеріальні активи: простій через карантин, консервація, ремонт, ліквідація, оренда» 28 травня

By 07.05.2020No Comments

OyOmOrekJd04CVTCBPDeXiAXidS1ERkrOJ1Zwg3e

«Основні засоби та нематеріальні активи: простій через карантин, консервація, ремонт, ліквідація, оренда»

Галина Морозовська (експерт з питань бухгалтерського обліку та оподаткування) детально зупиниться на актуальних питання що стосуються основних засобів та нематеріальних активів: простій через карантин, консервація, ремонт, ліквідація, оренда та інше.

Валентина Криворучко (методист ІТС) надасть рекомендації про порядок ведення обліку та відповіді на найактуальніші питання користувачів, щодо обліку ОЗ та НМА у рішенні «BAS Бухгалтерія»: придбання та введення в експлуатацію, модернізація та ремонт, консервація, оренда, продаж.

Юлія Щербина (керівник проектів FlyDoc, компанія «СОФТКОМ») розповість про переваги використання ЕДО безпосередньо з програм автоматизації бізнесу

 

Організатор: Всеукраїнська Спілка Автоматизаторів Бізнесу


В ПРОГРАМІ ОНЛАЙН-СЕМІНАРУ «ЛЕКТОРІЙ»:
 • Класифікація. Придбання. Безоплатне отримання. Внесок в статутний капітал. Первісна вартість
  • Класифікація основних засобів (ОЗ) та нематеріальних активів (НМА) за групами. Приклади класифікації в роз’ясненнях контролерів (комп’ютери, міні АТС, асфальтне покриття тощо). Що буде за облік ОЗ не у тій групі, що потрібно? Як класифікувати інфрачервоні термометри?
  • Формування первісної вартості. Типові помилки
  • Безоплатне отримання ОЗ, МНМА, НМА. Бухгалтерський облік. За якою вартістю оприбутковувати? Податкові наслідки. Чи можна їх амортизувати в податковому обліку?
  • Строк корисного використання. Хто його встановлює? Чи обов’язково закріплювати його окремим наказом? Як подовжити?
 • Порядок ведення обліку та найактуальніші питання користувачів, щодо обліку ОЗ та НМА у рішенні «BAS Бухгалтерія»: придбання та введення в експлуатацію, модернізація та ремонт, консервація, оренда, продаж
 • Амортизація. Техобслуговування, ремонти та поліпшення
  • Ліквідаційна вартість: чи обов’язково її встановлювати? Що буде, якщо ліквідаційна вартість рівна 0 грн? Ризики + судова практика
  • Амортизація. Зміна методу амортизації. Амортизаційна різниця у податку на прибуток: хто застосовує. Правила податкової амортизації. Відсутність різниць за МНМА: судова практика. Різниці за негоспдіяльними ОЗ. Чи треба виводити з експлуатації ОЗ, які тимчасово не використовуються? Чи можна амортизувати ОЗ під час простою, карантину, тимчасового невикористання?
  • Ремонт і поліпшення ОЗ та НМА. Як розмежувати технічне обслуговування, ремонт (поточний, капітальний) і поліпшення ОЗ? Чим відрізняється їх облік? Чи можна амортизувати ОЗ під час ремонту/поліпшення? Судова практика. Витрати на дезінфекцію приміщень, авто – як обліковувати? Обслуговування (оновлення) комп’ютерних програм – витрати чи збільшення вартості?
 • Переваги використання ЕДО безпосередньо з програм автоматизації бізнесу
 • Продаж. Безоплатна передача. Ліквідація. Оренда
  • Продаж ОЗ, МНМА, НМА. Бухгалтерський облік. Наслідки продажу необоротних активів в податку на прибуток: використання різниць. ПДВ при продажу, мінімальна база оподаткування ПДВ. Чи можна продати ОЗ за символічною ціною? Чи можна купувати/продавати ОЗ під час карантину?
  • Безоплатна передача ОЗ: бухоблік, податок на прибуток – різниці, ПДВ
  • Ліквідація ОЗ. Оформлення ліквідації. Наслідки. Чи нараховувати податкові зобов’язання з ПДВ при ліквідації + Узагальнююча консультація? Продаж металобрухту отриманого від ліквідації – особливості продажу та пільги з ПДВ
  • Оренда ОЗ. Облік оперативної оренди. Бухгалтерський та податковий облік ремонту орендованих об’єктів. Які підстави для перегляду орендної плати за ОЗ під час карантину? Безоплатне користування ОЗ – які податкові наслідки?

knopka-300x84

Close Menu

(0562) 35-35-33,

35-05-35,

35-35-44

Киевстар: (068) 0219991(098)6122622,

LIFE: (093)3613981