Skip to main content
search
Другие новостиНовостиСеминары

Онлайн-трансляция Лектория 14.06.2018

By 16.05.20185 июня, 2018No Comments

Онлайн-трансляция лектория (1)

Семінар з онлайн-трансляцією на тему «Актуальні питання ПДВ та оподаткування доходів фізичних осіб: про що слід пам’ятати бухгалтеру»

Дата і час трансляції
14 червня 2018 року (четвер) з 10:00 до 16:00.

 

Губіна Ірина, експерт з податкового планування, автор численних публікацій з оподаткування і бухгалтерського обліку, надасть інформацію про оподаткування доходів фізичних осіб та зарплатні акценти 2018 року.

Дробоття Сергій, редактор рубрики ІТС «ПДВ: правила оподаткування та обліку», податковий консультант у сфері оподаткування з досвідом роботи в ДПА України, надасть роз’яснення про оновлений порядок блокування реєстрації в ЄРПН та розповість про строки реєстрації в ЄРПН.

Редактор рубрик ІТС з методичної підтримки програм для автоматизації бізнесу розповість про нюанси кадрового обліку та розрахунок заробітної плати в редакції 2.0 Бухгалтерії для України, зупиниться на прикладах складання розрахунків коригування та ін.

Учасники семінару зможуть також ознайомитися з можливостями та новими сервісами ІТС, отримати професійні консультації щодо роботи програм автоматизації бізнесу, їх підтримки та супроводу.

Семінари проходять за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Спілка Автоматизаторів Бізнесу».

В програмі «Лекторію»:

 • Оподаткування доходів фізичних осіб і зарплатні акценти 2018 року.
  • ЄСВ: нарахування, звітність, надання: очікувані зміни в звітності по ЄСВ: на що слід звернути увагу; важливі показники звітності по ЄСВ для статусу роботодавця; помилки в ЄСВ-звітах, які негативно вплинуть на стаж працівника в системі пенсійного та соціального страхування; довідки за формою ОК-5 і ОК-7.
  • Соціальне страхування: аналіз змін, що готуються в нормативну базу по нарахованих лікарняних і декретних.
  • ПДФО і військовий збір: як правильно скористатися «путівочною» пільгою в 2018 році; кардинальна зміна позиції ДФС України з приводу подарунків; оподаткування підзвітних коштів: суд за здоровий глузд; додаткові блага у формі № 1ДФ і позиція ДФС України з окремих питань.
 • Нюанси кадрового обліку та розрахунок заробітної плати в редакції 2.0 Бухгалтерії для України.
 • Актуальні питання ПДВ: законодавчі зміни та роз’яснення від ДФС України.
  • Оновлений порядок блокування реєстрації в ЄРПН: автоматизований моніторинг відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеня ризиків; що треба зробити для розблокування реєстрації податкової накладної в ЄРПН; порядок роботи комісій, які приймають рішення про реєстрацію в ЄРПН; таблиця платника податків.
  • Строки реєстрації в ЄРПН: особливий строк реєстрації розрахунку коригування із «-»; штрафні санкції за порушення строків реєстрації.
  • Помилкова податкова накладна: відображення у податковій звітності; порядок виправлення помилки; вплив зареєстрованих в ЄРПН помилкових податкових накладних на СЕА ПДВ.
  • Розрахунок коригування: причини коригування ПДВ; чому ДФСУ визнає лише сім причин коригування ПДВ при заповненні розрахунків коригування?
 • Приклади складання розрахунків коригування та інтеграція з сервісами електронного документообігу в типових програмах для автоматизації бізнесу.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ, УМОВИ:

Безкоштовна для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на дату проведення онлайн-
трансляції договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Безкоштовна участь розповсюджується на одну людину від організації;
150 грн. з ПДВ для інших учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за другу і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ. Організація, яка оформить договір ІТС ПРОФ до дати проведення трансляції, автоматично отримує право на безкоштовну участь.

Інструкція з підключення

Детальна інструкція з підключення до онлайн-трансляції буде надіслана кожному учаснику після
підтвердження реєстрації.
При виникненні питань з онлайн-трансляції або технічних проблем з підключенням до неї — звертайтеся до спеціалістів АБ-Центру

f469b33ae1d8907821c037822361f0bd

Close Menu

(0562) 35-35-33,

35-05-35,

35-35-44

Киевстар: (068) 0219991(098)6122622,

LIFE: (093)3613981