Skip to main content
search
Другие новостиНовостиСеминары

Приглашаем на онлайн-трансляцию семинара: «Построение системы оплаты труда, социальное страхование и новое в отчетности ЕСВ»

By 31.07.2018No Comments

Онлайн-трансляция лектория

14 серпня 2018 року в рамках онлайн-сервісу «Лекторій» заплановано проведення семінару для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий договір ІТС, на тему «Побудова системи оплати праці, соціальне страхування та нове в звітності ЄСВ».

Для користувачів ІТС, які не зможуть прийняти участь в очному варіанті, особливо це стосується користувачів з інших міст, буде організовано онлайн-трансляцію заходу. Відеозапис трансляції після проведення «Лекторію» буде опубліковано на інформаційному порталі ІТС.

КЛЮЧОВІ ТЕМИ ЛЕКТОРІЮ:

Взаємовідносини з працівниками: безпечне оформлення, побудова системи оплати праці, загальні принципи оподаткування./Губіна І.А., експерт з податкового планування, автор численних публікацій з оподаткування і бухгалтерського обліку

  • Підприємство та працівник. Як налагодити взаємовигідну співпрацю.
  • Оплата праці: від штатного розпису до зарплати. Як налагодити систему на «п’ятірку».
  • Принципи оподаткування заробітної плати та інших виплат працівникам.

Облік податків та внесків із заробітної плати в програмах для автоматизації бізнесу./Тимченко Т.О., редактор рубрик ІТС з методичної підтримки програм для автоматизації бізнесу

Соціальне страхування, страховий стаж, нова звітність по ЄСВ./Боршовська В.П., заступник директора департаменту персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України

  • Соціальне страхування: порядок обчислення та строки сплати страхових внесків.
  • Страховий стаж за даними Реєстру застрахованих осіб.
  • Зміни до порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Детальна программа лекторію>>>

Вартість онлайн-трансляції:

Безкоштовна для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на дату проведення онлайн-трансляції договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Безкоштовна участь розповсюджується на одну людину від організації;

150 грн. з ПДВ для інших учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за другу і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ. Організація, яка оформить договір ІТС ПРОФ до дати проведення трансляції, автоматично отримує право на безкоштовну участь.

Дата і час трансляції

14 серпня 2018 року (вівторок) з 10:00 до 16:00.

Інструкція з підключення

Детальна інструкція з підключення до онлайн-трансляції буде надіслана кожному учаснику після підтвердження реєстрації.

button

При виникненні питань з онлайн-трансляції або технічних проблем з підключенням до неї – звертайтеся за адресою seminar@unionba.com.ua або за тел.: (044) 422-41-78.

Close Menu

(0562) 35-35-33,

35-05-35,

35-35-44

Киевстар: (068) 0219991(098)6122622,

LIFE: (093)3613981