Cashalot – комплексное программное решение, подходящее каждому: от торговых точек до крупных производителей

Кашалот

Основные функциональные возможности сервиса

 

 • Создание и регистрация чеков.
 • Проведение служебных операций.
 • Поддержка разных видов оплат.
 • Синхронизация с ФСКО.
 • Сторнирование чека.
 • Операции по возврату товара.
 • Автоматический расчет налогов.
 • Автоматическое формирование Z-отчета при закрытии смены.
 • Отправка электронного чека на e-mail.

 

Преимущества сервиса

 

1. Легкий старт

Сервіс «Cashalot» – це проста реєстрація і введення в експлуатацію ПРРО без походів в контролюючі органи з пакетами документів. Весь процес здійснюється буквально за кілька кліків. При цьому можна організувати необмежену кількість кас – досить мати комп’ютер для установки ПРРО Cashalot, кваліфікований електронний підпис (КЕП) та інтернет.

 

2. Упрощенный кассовый учет

З ПРРО не потрібно вести книгу обліку розрахункових операцій (КОРО), мати приміщення для зберігання цих документів, піклуватися про контрольні стрічки, технічне обслуговування РРО тощо.

 

3. Интеграция с учетной системой для автоматизации бизнеса

Сервіс «Cashalot» інтегрований з типовими програмами для автоматизації бізнесу (див. докладніше розділ «Інтеграція сервісу з програмами для автоматизації бізнесу»), що дає можливість користуватися всіма функціями ПРРО в обліковій системи, що використовується. Список програм з інтегрованим сервісом «Cashalot» буде надалі розширюватися.

 

Приобретение сервиса

 

 З 08.07.2021 р. в продажу наступна номенклатура:

 

Найменування Роздрібна ціна однієї каси, грн. без ПДВ
Поставка примірника інтегрованої комп’ютерної програми «CASHALOT» і пакетів оновлень (компонентів) фізичній особі-підприємцю з правом використання на рік (від 1 до 2 кас) 1220
Поставка примірника інтегрованої комп’ютерної програми «CASHALOT» і пакетів оновлень (компонентів) фізичній особі-підприємцю з правом використання на рік (від 3 до 9 кас) 905
Поставка примірника інтегрованої комп’ютерної програми «CASHALOT» і пакетів оновлень (компонентів) фізичній особі-підприємцю з правом використання на рік (від 10 і більше кас) 680
Поставка примірника інтегрованої комп’ютерної програми «CASHALOT» і пакетів оновлень (компонентів) юридичній особі з правом використання на рік (від 1 до 2 кас) 2210
Поставка примірника інтегрованої комп’ютерної програми «CASHALOT» і пакетів оновлень (компонентів) юридичній особі з правом використання на рік (від 3 до 9 кас) 1670
Поставка примірника інтегрованої комп’ютерної програми «CASHALOT» і пакетів оновлень (компонентів) юридичній особі з правом використання на рік (від 10 і більше кас) 1265

До складу кожного примірника «Cashalot» з наведеного вище списку входить модуль інтеграції з прикладним рішенням для автоматизації бізнесу, який активується одночасно з ПРРО Cashalot і діє протягом одного року з моменту замовлення ліцензії.

Ціна примірника «Cashalot» залежить від кількості придбаних кас в одному замовленні. Наприклад, якщо юридична особа одним замовленням придбає «Cashalot» для 5 кас, то ціна кожного примірника буде дорівнювати 1670 грн. Якщо ж замовлення буде розбите на дві частини, наприклад, одним замовленням купуються 2 каси, а другим – 3 каси, то в першому замовленні ціна складе 2210 грн. за касу, а в другому – 1670 грн.

Для придбання користувач повинен надати члену САБ наступну інформацію: код ЄДРПОУ (ДРФО), назва підприємства і кількість придбаних кас. Порядок активації кас описаний нижче в розділі «Використання сервісу»Cashalot»».

 

Використання сервісу «Cashalot»

Для початку роботи з сервісом користувачеві слід зареєструвати особистий кабінет на сайті сервісу https://my.cashalot.org.ua/Account/Registration і зареєструвати в ньому свої організації та додати існуючі ПРРО або оформити заяву на реєстрацію нових ПРРО.

Після реєстрації слід завантажити необхідне програмне забезпечення (https://load.cashalot.org.ua/distr/cashalot.zip) і встановити його. Інструкція з початку роботи з ПРРО «Cashalot» розміщена за посиланням https://cashalot.org.ua/files/uploads/cashalot_instruction.pdf.

З урахуванням того, що поставка здійснюється відповідно до кількості кас, то ліцензія при завантаженні прив’язується до фіскального номера конкретної каси (даний номер присвоюється в ДПС і доступний користувачеві безпосередньо в особистому кабінеті сервісу). Для завантаження ліцензії, на підставі зроблених замовлень, необхідно зайти в розділ «Всі каси» (https://my.cashalot.org.ua/Rro) і натиснути кнопку «Завантаження ліцензії ПРРО». Далі з’явиться вікно з переліком доступних кас, кількістю доступних ліцензій для завантаження і їх типи. Після цього необхідно вибрати каси, до яких ви хочете прикріпити ліцензії, вибрати з колонки «Cashalot + BAS» доступні ліцензії та натиснути «Завантажити». Інструкція з отримання ліцензії на ПРРО «Cashalot» і модуль інтеграції наведена за посиланням.

Для підключення ПРРО до програми для автоматизації бізнесу (див. список програм нижче) слід підключити бібліотеку драйвера ПРРО «Cashalot» (інструкція з підключення драйвера наведена за посиланням https://cashalot.org.ua/#integration , вибравши «Завантажити інструкцію», де буде опис «драйвер прро Cashalot для BAS») і налаштувати роботу з фіскальним реєстратором в програмі автоматизації (див. докладніше опис у відповідній програмі).

 

Інтеграція сервісу з програмами для автоматизації бізнесу

На дату початку продажів сервісу «Cashalot» реалізована інтеграція з такими програмами для автоматизації бізнесу:

 

 • BAS ERP (починаючи з версії 2.1.23);
 • BAS Роздрібна торгівля (починаючи з версії 2.2.12);
 • BAS Управління торгівлею (починаючи з версії 3.2.23);
 • BAS Комплексне управління підприємством (починаючи з версії 2.1.23).

Надалі список програм для автоматизації бізнесу, що підтримують інтеграцію з сервісом «Cashalot», буде розширюватися.