Skip to main content
search
Інші новиниБез категорії

Випуск програм BAS спільно з інтегрованим модулем “FlyDoc”

By 12.11.202024 Жовтня, 2022No Comments

121590169_2851726618405708_5904499425531103751_o

З 29.09.2020 року розробником BAS спільно з компанією “СОФТКОМ” почали випускатися програми з попередньо інтегрованим сервісом “FlyDoc”.

Відтепер усі користувачі рішень:

 • BAS Бухгалтерія Проф;
 • BAS Бухгалтерія КОРП;
 • BAS Малий бізнес;
 • BAS Управління торгівлею;
 • BAS комплексне управління підприємством;

можуть БЕЗКОШТОВНО оновить свою програму на загальну “BAS + FlyDoc”.

Після оновлення на робочому столі “BAS” з’явиться пункт меню «FlyDoc», за допомогою якого відбувається перехід на робочий стіл модуля “FlyDoc” з усіма можливими сервісами.

Які можливості надає “FlyDoc”?

Модуль “FlyDoc” – це сервіс, який інтегрується у облікову систему та дозволяє обмінюватися юридично значними документами з контрагентами.

Перевагами модулю є:

 • 50 вихідних документів безкоштовно й відсутність обмежень на кількість вхідних
 • Підпис КЕП / ЕЦП у програмі “BAS”;
 • Зберігання документів у єдиній з “BAS” базі, без додаткових дій;
 • Створення облікових документів на підставі електронних та навпаки;
 • Контроль відповідності облікового та електронного документів.

Технічні особливості оновлення:

Перехід з типової програми “BAS” на спільну програму “BAS + FlyDoc” відбувається оновленням типової програми опублікованим дистрибутивом переходу. Усі дані користувача залишаються у базі даних без змін. Перехід можливо виконати самостійно або за допомогою кваліфікованих спеціалістів компанії “СОФТКОМ”. До дистрибутиву спільної “BAS + FlyDoc” програми включена інструкція з встановлення й налаштування у електронному виді.

Важливо! Автоматичний зворотній перехід з спільної “BAS + FlyDoc” на типову “BAS” неможливо (будуть втрачені збережені юридично значні документи). Попередньо слід обрати, яку конфігурацію використовувати – типову “BAS” або спільну “BAS + FlyDoc”.

Оновлення спільних програм “BAS + FlyDoc” випускаються у продовж 1-2 робочих днів після випуску оновлення відповідної типової програми “BAS”. Усі додаткові зовнішні регламентовані звіти, обробки, форми та інше, які виходять між оновленнями, доступні відразу після виходу.

Спільна програма “BAS + FlyDoc” після оновлення дозволить повноцінно користуватися обліковою системою та зручним й ефективним обміном документами з контрагентами! Без додаткових витрат!

Більше можливостей без збільшення вартості супроводу!

Почніть користуватися ними!

Замовити оновлення:

  Close Menu