Інформаційно-технологічний супровід

Що  таке договір ІТС?

Договір супроводу ІТС (інформаційно-технологічний супровід програм )– це гарантія отримання ліцензійних оновлень до облікової системи BAS, лінія консультацій від кваліфікованих спеціалістів партнерів САБ , методична та інформаційна підтримка від популярних бухгалтерських видань.

Послуга ІТС може бути корисною та вчасною в таких ситуаціях, коли необхідно:
•Адаптувати програми під нові бізнес-потреби;
•Розробити спеціалізовані звіти та документи;
•Додати новий функціонал;
•Отримати швидкі консультації з використання програми.
•Вчасно здавати регламентовану звітність
•Бути в курсі законодавчих змін

ВАЖЛИВО! Для компаній, які не мають діючого договору ІТС, неможливо отримати оновлення програмного забезпечення або консультації по продукту!

Відсутність своєчасних оновлень може призвести до того, що документи та звіти в програмі перестануть відповідати чинному законодавству, що може негативно вплинути на роботу підприємства!

Непередбачена помилка під час роботи з програмою може виникнути у найнеочікуваніший момент, наприклад, під час періоду здачі звітності. Такі проблеми можуть торкнутися як давно впроваджених рішень, так і нових систем, що знаходяться в експлуатації лише кілька місяців. Це може бути наслідком накопичення програмно-апаратних помилок або людського фактору.

Пошук доступних фахівців для вирішення проблеми може забрати багато часу і коштів, особливо якщо проблема виникає у найбільш критичний момент. Уникнути стресу та призупинення бізнес-процесів може допомогти послуга супроводу продуктів BAS.

Правильний вибір постачальника програмного забезпечення та послуг – це запорука успішного впровадження програмного продукту, довгострокового співробітництва та ефективного результату. Укладаючи договір комплексного супроводу з компанією АБ-Центр, кожен користувач облікових програм може бути впевнений як в якості  надання послуг та і легальності отриманих оновлень

Укладаючи договір ІТС ПРОФ в АБ-центрі Ви отримуєте:

– Якісну підтримку лінії консультацій від професіоналів-консультантів “АБ-Центру” (12 вхідних телефонних ліній)

– Офіційне оперативне оновлення форм звітності та програм лінійки BAS за допомогою кваліфікованого спеціаліста із супроводу на робочому місці користувача або самостійно через сайт підтримки 

– Сервіс здачі електронної звітності Сервіс FREDO Звіт та Сервіс FREDO ДокМен для швидкого та зручного подання регламентованої звітності до державних органів без вивантаження файлів та форм до інших додатків. (Докладніше на сайті: https://fredo.com.ua/)
– Доступ до професійної інформаційної системи ІТС , яка створена спеціально для користувачів програм лінійки BAS.  Довідник “Коментарі до нормативних документів та роз’яснень”, ЛІГА:ЗАКОН, Довідник “Дебет-Кредит. Питання та консультації”.
– Цілодобовий доступ до офіційних інтернет-ресурсів для оперативного отримання технологічної інформації, а також оновлень програм та конфігурацій.
– Лекторії − регулярні зустрічі користувачів із методистами з облікової системи та аудиторами від популярних бухгалтерських видань України.
– Сервіс ІТС “Консультації аудитора”

Подарункові сертифікати

-Участь у програмі лояльності для постійних клієнтів

Існує два основних види ІТС -Техно і Проф. Відрізняються вони вартістю і кількістю послуг, що надаються в рамках договору.

ІТС ПРОФ

ІТС РЕТРО

ІТС КОМФОРТ

ІТС БІЗНЕС