Група компанії «АБ-Центр» входить у склад Громадської організації “Спілка Автоматизаторів Бізнесу” (САБ), яка об’єднує професіоналів у області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти та платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти та сервіси “BAS” та інші.

Члени САБ приймають активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, покращенні якості послуг та сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), та підвищені компетенції фахівців й користувачів.

САБ слідкує за якістю послуг, які надають її учасники, для цього вироблена єдина система стандартів якості робіт та послуг у сфері автоматизації.

АБ-Центр – це перед усе – дружня команда економістів, бухгалтерів, інженерів-програмістів, яка здатна вирішити самі різнопланові задачі з впровадження, супроводу та розробці програм “BAS”.

Робота у системі автоматизації бізнесу з 1996 року дозволила нам не тільки накопичити особистий практичний досвід, але й обмінюватися їм з більш ніж 3 300 компаніями цієї мережі, користуватися технологічними досягненнями й гарантувати ведучого розробника;
Наші спеціалісти всестороннє навчання у Центрах Сертифікованого навчання, їх кваліфікація підтверджена сертифікатами САБ.

Група компаній «АБ-Центр» – член “Спілки автоматизаторів бізнесу” у Дніпрі й беззмінний лідер у нашому регіоні по професіональним статусам та компетенціям “BAS”.

Програмні продукти “BAS” економічного та ділового призначення.
Завдяки унікальним передовим технологіям, облікова система “BAS” стала доступним й ефективним інструментом для автоматизації сотень тисяч підприємств усіх видів діяльності у всіх країнах СНД.
Система програм “BAS” забезпечує високу функційність від однокористувацьких до клієнт-серверних та територіально розгалужених рішень.

Що дає “BAS”:
• Керівництву підприємства та управлінцям, відповідальним за розвиток бізнесу – широкі можливості аналізу, планування та гнучкого управління ресурсами компанії для підвищення її конкурентоспроможності;
• Керівникам підрозділів, менеджерам та працівникам – інструменти, які дозволять підвищувати ефективність щоденної роботи по своїм напрямкам;
• Робітникам облікових служб підприємства – засоби для автоматизованого ведення обліку у повній відповідності з вимогами законодавства та корпоративними стандартами підприємства;
• ІТ-спеціалістам – комплекс інструментальних засобів та технологій для розробки, модифікації, адміністрування й супроводження корпоративних інформаційних систем, який відповідає самим сучасним стандартам.
Для автоматизації середнього та великого бізнесу ми пропонуємо нове покоління управлінських та облікових рішень “BAS”.

Ця платформа відрізняється удосконаленими функціями, високою продуктивністю та інноваційним дизайном:
• Це гнучкість, відкритість, висока продуктивність, масштабованість й інтегрованість;
• Рішення системи можуть бути легко й швидко адаптовані під специфічні потреби конкретної галузі підприємства.
Готові типові рішення для України, які ми готові запропонувати Вам сьогодні:

BAS Бухгалтерія ПРОФ >>>

BAS Бухгалтерія КОРП >>>

BAS Комплексне управління підприємством >>>

BAS Малий бізнес >>>

BAS ERP >>>

BAS Документообіг КОРП >>>

Для цілого ряду галузей й областей обліку спеціалістами компаній-розробників вже розроблено багато інших типових рішень, які враховують специфіку обліку по різним напрямкам.
Якщо Вас не задовольняють типові програмні продукти, для вирішення управлінських та облікових задач на Вашому підприємстві ми готові виконати роботи з проектування й розробки конфігурацій на платформі “BAS”.

Наші послуги.
Ми виконуємо ліцензійну підтримку усіх програмних продуктів “BAS”, надаємо різні послуги користувачам:
• Діагностика й експрес-аналіз підприємств;
• Аудит бізнес-процесів;
• Аудит функціональності системи обліку на базі “BAS”;
• Розробка конфігурацій на платформі “BAS”;
• Роботи з налаштування типових конфігурацій, розробка технічного завдання;
• Перенесення баз даних з інших Програмних продуктів;
• Курси навчання “BAS” (індивідуальні й корпоративні);
• Консультації й індивідуальні налаштування “BAS”;
• Супровід й обслуговування;
• Підключення програми “Клієнт-Банк”;
• Підключення ЕККА та електронних ваг до “BAS”;

ТОВ «АБ-Центр» є Авторизованим Центром Сертифікації «Професіонал» (АЦС).
Наші робітники – талановиті, професіональні й життєрадісні люди. Для нас немає «маленьких» та «великих», «цікавих» та «нецікавих» клієнтів.
Ми працюємо з усіма – з компаніями великого бізнесу, не великими підприємствами та приватними підприємцями.
До кожного з Вас – індивідуальний підхід з індивідуальним рецептом, створеним спеціально для Вас !

7

Досягнення, Статуси, Сертифікати