флайдок

Сервіс “FlyDoc” являє собою модуль, який вбудовується у систему для автоматизації бізнесу та дозволяє обмінюватись юридично значущими електронними документами з користувачами програм “FlyDoc”, “FREDO ДокМен”, “M.E.Doc”, “СОТА”, через сервер обміну електронними документами “ПТАХ”. Сервіс підтримує роботу з електронними цифровими підписами (ЕЦП) усіх акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК), у том числі та з безкоштовними ЕЦП від Державної Фіскальної Служби України.

Основні функціональні можливості сервісу “FlyDoc”

 • Створення, підпис, відправа, отримання, погодження та відхилення електронних документів.
 • Створення електронних документів на підставі документів системи для автоматизації бізнесу.
 • Створення документів у системі для автоматизації бізнесу на підставі вхідних електронних документів.
 • Зв’язок та контроль відповідності облікових документів систем для автоматизації бізнесу та електронних документів.
 • Групове підписання та відправа електронних документів.
 • Створення, підпис та відправа електронних документів за розкладом.
 • Перевірка сертифікатів та установка відмітки часу при підписанні електронних документів.
 • Автоматичне приймання електронних документів.
 • відображення факсиміле на електронних документах.

Переваги сервісу “FlyDoc”

 • Проста інтеграція у системі для автоматизації бізнесу. Підвищення ефективності роботи та зменшує витрати на підтримку єдиної системи автоматизації бізнесу.
 • Повністю відкритий код. Можливість доробки під індивідуальні вимоги та особливості документообігу на підприємстві.
 • Звичний та зручний Інтерфейс. Робота з електронними документами відбувається у звічній системі автоматизації без необхідності додаткового навчання користувачів роботі у іншій програмі.
 • Зберігання електронних документів у єдиній базі даних системи автоматизації. Підготовка, підпис, відправа, отримання та зберігання електронних документів відбувається з корпоративної системи автоматизації без необхідності додаткового обміну з іншими програмами електронного документообігу, що забезпечує єдиний стандарт резервного копіювання та збереженості даних.
 • Робота з сервісом відбувається з любого робочого місця, де встановлена система автоматизації, починаючи від локального комп’ютеру та закінчуючи “хмарним” сервісом.
 • Гнучка система настройки прав доступу. Розмежування прав доступу до електронних документів засобами системи для автоматизації дає можливість налаштувати доступ користувачів до типів електронних документів та дії з ними.
 • Обмін з любим клієнтом електронного документообігу (у т.ч. “FREDO ДокМен”, “M.E.Doc”, “СОТА”), які використовують сервер електронного документообігу “ПТАХ”.

Позиціювання різних сервісів електронного документообігу

Сервіс “FREDO ДокМен” – це готове недороге програмне рішення на операційній системі Windows для електронного документообігу, інтегроване з типовими конфігураціями облікових систем. Зберігання юридично значних електронних документів відбувається безпосередньо у програмі “FREDO”. Сервіс зручний для невеликої компанії з простим та невеликим внутрішнім документообігом.

Сервіс “FlyDoc” вимагає попередньої інтеграції у систему автоматизації та призначений для середніх та великих компаній зі складним внутрішнім документообігом та великої кількістю працівників, які працюють з електронними документами. Зберігання електронних документів (у т.ч. й юридично значних) відбувається безпосередньо у системі автоматизації та відповідно може працювати у любій операційній системі (Microsoft Windows, Linux, Mac OS X) та базі даних (Microsoft SQL Server, PostgreSQL, IBM DB2, Oracle Database), з якими працюють сервер та клієнт платформи.

Таким чином сервіси “FREDO ДокМен” та “FlyDOC” займають по суті різні ніші й пропонують нашим користувачам увесь спектр роботи з електронним документообігом: від простого та легкого рішення до глибокої інтеграції електронного документообігу у систему автоматизації.

Придбання сервісу “FlyDoc”

З 03.10.2018 р. у продажі наступні сервіси:

Назва сервісу Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу “FlyDoc” для юридичної особи на 1 рік 9360,00
Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу “FlyDoc” для фізичної особи – підприємця (ФОП) на 1 рік 4680,00

Сервіс “FlyDoc” може оформити любий користувач основної поставки облікової систем.  На один реєстраційний номер основної поставки можливо оформити необмежену кількість доступів до сервісу “FlyDoc”. При оформлені доступу до сервісу “FlyDoc” необхідно обов’язково вказати реєстраційний номер основної поставки та код (ЕДРПОУ або ДАФО) користувача.

Після придбання користувачем сервісу, обслуговуюча компанія повинна передати дані для реєстрації доступу до сервісу по звичайним каналам. Ключ активації буде готов у продовж доби після реєстрації доступу до сервісу та буде доступний користувачу безпосередньо у сервісі “FlyDoc”. Ключ активації діє у продовж року з дати реєстрації доступу до сервісу.

Користувачі базової версії не зможуть використовувати сервіс “FlyDoc”, т.я. у базових версіях програм закрита можливість зміни коду конфігурації та відповідно інтеграції сервісу “FlyDoc” неможлива. Користувачам базових поставок рекомендується використовувати сервіс “FREDO ДокМен“.

Демонстраційна версія сервісу “FlyDoc”

На сайті https://flydoc.in.ua у вільному доступі розміщенні для завантаження дистрибутив “FlyDoc” та користувацька інструкція з встановлення та використання.

Любому юридичній та фізичній особі – підприємцю (ФОП) доступна повнофункційна версія “FlyDoc” терміном на 1 місяць для демонстрації та оцінки можливостей сервісу. Для активації 1 місяця повного доступу звертайтесь до своєї обслуговуючої компанії або оформить заявку на сайті: https://flydoc.in.ua.

Інтеграція сервісу “FlyDoc” з системами автоматизації

Сервіс “FlyDoc” поставляється у вигляді модуля, який необхідно інтегрувати у систему автоматизації. Для роботи сервісу потрібна платформа версії 8.2.19 та вище. Сервіс підтримує роботу як зі звичайним, так й з керованим інтерфейсом.

Роботи з інтеграції не входять у вартість сервісу та можуть бути виконані кваліфікованим спеціалістом самостійно (за допомогною інструкції з інтеграції) або замовлені у обслуговуючої компанії. Вартість таких робіт обмовляється з обслуговуючою компанією окроемо.

Подати заявку: