Для розширення можливостей наших клієнтів ми створили новий комплекс послуг  “Оренда сервера” та розміщення на них програм для автоматизації бізнесу.

Переваги послуги оренда сервера в компанії АБ-Центр:

Безпека

1. Доступ до Ваших баз обмежено й убезпечено: програми фізично немає у офісі.
2. Ми вивантажуємо бази кожну ніч й копії зберігаємо на іншому захищеному сервері.

Економія

1. Не потрібно купувати фізичний сервер та обслуговувати його.
2. Для кожного клієнту підберемо сервер індивідуально у залежності від способу підключення,
кількості користувачів та об’єму баз без використання надмірності ресурсів.

Мобільність в роботі

1. Доступ до серверу цілодобово з любої точки планети.
2. Оновлення стандартних конфігурацій виконується уночі у міру випуску нових оновлень.
3. Потужність сервера у міру збільшення об’єму баз змінюється в продовж 20 хвилин і не потребує закупівлі
фізичного обладнання.

Подати заявку на прорахунок вартості сервера:
  Оренда сервера BAS

  Купівля програмного забезпечення для ведення обліку на підприємстві коштує дорого та потребує певних технічних можливостей. Іноді у компанії просто немає достатньо місця у приміщенні для встановлення обладнання для злагодженої роботи програм. Буває й таке, що співробітники фірми працюють віддалено з різних точок країни і навіть світу, в цьому випадку немає потреби обладнати сервер в офісному приміщенні. Краще зробити ставку на оренду сервера BAS, ціна якого значно вигідніша, ніж покупка програми.

  Система підійде як для маленьких підприємств у кілька осіб, так і для великих корпорацій із тисячним штатом. Працює злагоджено та без збоїв, відкриваючи широкі можливості перед співробітниками компанії. Послуга повністю підлаштовується під замовника.

  Оренда віртуального сервера для BAS відкриє можливості, недоступні в інших системах. Майстри підберуть необхідні модулі та можливості, відштовхуючись від потреб замовника.

  Співробітники нашої компанії швидко та якісно виконають своє завдання. Вже за кілька днів, а іноді й одразу фірма зможе працювати на новому рівні, автоматизувавши виконання завдань для різних відділів штату.

  Переваги оренди програмного забезпечення

  Робота в системі зручна та доступна. Власнику компанії чи відповідальній особі потрібно знати, чому варто взяти в оренду сервер BAS.

  1. Вартість набагато вигідніша, ніж покупка ліцензійного програмного забезпечення. При цьому функціонал нічим не відрізняється. Працюватиме так само комфортно, як і в придбаній системі за гроші.
  2. Замовнику не доведеться турбуватися про розміщення сервера та його налаштування. Наші спеціалісти все зроблять самі. Вони встановлять потрібні конфігурації і запустять роботу системи, перебуваючи в офісі або віддалено.
  3. Керівнику не доведеться хвилюватися про збереження даних. Під час встановлення програмного забезпечення впроваджують функцію автоматичного резервного копіювання. Тому бухгалтери, економісти та інші співробітники можуть бути спокійні за введену в систему інформацію.
  4. Ніхто не зможе вкрасти дані компанії, тому що встановлено високий рівень захисту конфіденційної інформації.
  5. Ще однією вагомою перевагою є те, що навіть перебуваючи далеко, бухгалтери, економісти та інші фахівці зможуть вільно зайти в систему та виконати необхідні завдання.
  6. Усі дані, які були в інших програмних забезпеченнях, наші майстри перенесуть до BAS. Це допоможе заощадити час на рутинну роботу та зайнятися справді важливими для продуктивності підприємства справами.

  Оренда серверів під BAS відкриє нові можливості співробітникам компанії. Доступність інтерфейсу та злагодженість роботи системи дозволять своєчасно робити звітності та вносити дані без очікувань.

  Ми завжди готові допомогти підібрати правильне програмне забезпечення для роботи.