1

 

Розробка додаткового функціоналу у програмних продуктах BAS.

 

Спеціалістами САБ розроблено багато типових та галузевих програмних продуктів. Але при усій різноманітності вибору, у обраній Вами програмі може не бути звичного Вам документу, звіту або навіть бізнес-процесу.

У цьому випадку наші технічні спеціалісти готові прийти Вам на допомогу й виконати індивідуальну доробку або запропонувати універсальні розробки, вже написані нашими спеціалістами.

До універсальних розробок відносяться такі, як “Модуль сполучення з системою Клієнт-Банк”, для обміну даними вашої облікової системи (платіжні доручення, зарплата робітників на картки та інше) з Клієнт-Банком. Зазвичай їх вартість відома завдяки їх популярності та завжди є у нашому прайс-листі.

Але найчастіше, виконується індивідуальна розробка, с урахуванням усіх Ваших вимог до нового функціоналу.

У кожному окремому випадку ураховується як технічна можливість доробки, так й їх доцільність, так як любе втручання у типову систему відбивається на наступній техпідтримці.

Наші спеціалісти готові вислухати ваші вимогу, зробити попередню оцінку вартості доробки, виконати роботи, навчити Ваш персонал роботі з новим функціоналом.

В випадку, коли необхідно виконати глобальні розробки, ми виконаємо усі передпроектні та проектні роботи, з послідуючою передачею нової системи у промислову експлуатацію, забезпечимо подальшою інформаційною та консультаційною підтримкою.

Ознайомитись з переліком готових доробок у обліковій системі можливо тут >>>