Логотип_САБ_колір (3)

Інформація про Громадську організацію «Спілка Автоматизаторів Бізнесу»

“Спілка Автоматизаторів Бізнесу” (САБ) – громадська організація, яка об’єднує професіоналів у області автоматизації бізнесу, зацікавлених у розвитку сучасних інформаційних технологій, їх популяризації та ефективному використанню у різних галузях економіки.

Головна ціль САБ – сприяння створенню нових інформаційних систем для автоматизації підприємств, забезпечення якісного супроводу й впровадження таких систем, розширення мережі професійних компаній з автоматизації бізнесу, навчальна та просвітницька робота.

САБ слідкує за якістю послуг, які надають його учасники, для цього обрана єдина система стандартів якості роботи та просування послуг у сфері автоматизації.

Члени САБ – це близько 500 високо кваліфікованих команд спеціалістів, які забезпечують якісне впровадження, супровід та підтримку сучасних систем автоматизації бізнесу.

На рахунку компаній-учасників САБ сотні тисяч успішних проектів, на сьогоднішній день вони надають сервіси з супроводу та підтримки більш 300 тисяч українських організацій.

Члени САБ приймають активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, покращенні якості послуг та сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), у підвищенні компетенцій спеціалістів та користувачів через навчання й вивчення методичної підтримки.

Багато компаній мають попит впровадження ERP-систем на виробничих компаніях, є центрами з компетенцій у різних напрямках автоматизації.