120528033_2840154569562913_2862482135011546917_n

Якщо ви є зареєстрований користувач “BAS” та уклали з «АБ-Центром» Договір комплексного супроводу, то отримання оновлень для Вас – це сервіс, доступний 24 години на добу.

переваги сервісу

 • Швидке отримання найбільш актуальних версій використовуємого ПО, які містять останні зміни законодавства.
 • Можливість самостійно оновитись через розділ техниченої підтримки https://portal.bas-soft.eu/applicsations/Program-update-Ukraine
  • Можливість двоінстанційного оновлення, виконуємого спеціалістами «АБ-Центру».
  • Збереження налаштувань, зроблених у продукті під специфіку підприємства за рахунок допомоги спеціалістів «АБ-Центра» у встановленні оновлень.
 • Отримання нових механізмів та інструментів у продукті, покращення існуючих механізмів, зроблених безпосередньо розробником (зменшення витрат на доробки власними силами).
 • Зменшення податкових ризиків підприємства за рахунок своєчасного оновлення механізмів, формул, шаблонів для ведення обліку та формування звітності у відповідності з останніми змінами законодавства.
 • Відсутність необхідності пам’ятати про оновлення, зменшення власних зусиль.
  • Нагадування програмою про необхідність оновлення.
  • Нагадування від партнера, регулярні процедури з встановлення оновлень (виїзд до клієнта за потреби, дистанційні контакти).

Ваші виграші:

 • Впевненість у легальності отриманих оновлень програмних продуктів фірми САБ;
 • Кваліфікована допомога спеціалістів компанії “АБ-Центр” з встановлення, оновленню програм та підключенню усіх інформаційних ресурсів фірми САБ;
 • Підтримка програмного продукту у актуальному стані;
 • Консультаційна та методична підтримка, можливість використати усі знання та досвід, накопиченні методистами та експертами фірми САБ у області бухгалтерського обліку, оподаткування, кадрового обліку;
 • Гарантована відповідність законодавству підвищує безпеку ведення бізнесу.

Коротка інструкція для самостійного завантаження оновлень з сайту розробника https://portal.bas-soft.eu/applications/Program-update-Ukraine

Звертаємо Вашу увагу, що автоматичне оновлення можливо запускати лише у випадку, якщо Ви використовуєте типову конфігурацію “BAS” (мається на увазі, що до програм не вносились зміни).

Якщо у використовуєму систему заносились зміни, ми будемо раді Вам допомогти з встановленням оновлень. Ця процедура може бути платною або безкоштовною, в залежності від Обраного Вами тарифу супроводу.

Обравши розділ «Завантажити оновлення», ви потрапляєте на сторінку реєстрації, де необхідно ввести Логін (реєстраційний номер програми) та пароль. Пароль ви отримали або самостійно, або у фірмі, у якій було придбано програмний продукт.

Безымянный

По подвійному кліку на номері релізу ви потрапляєте на сторінку опису релізу, де обираєте «Дистрибутив оновлення».

У запропонованому вікні збереження файлу натисніть «Завантажити дистрибутив».
Після закінчення завантаження, або у каталозі «Завантаження», або у створеному вами каталозі для збереження файлів з’явиться архівний файл “updsetup.exe”. Клацніть двічі по цьому файлу, щоб розпакувати архів. У результаті у каталозі з’явиться кілька нових файлів, у тому числі й файл “setup.exe”.

Для встановлення шаблонів оновлень клацніть двічі вказівником миші по файлу “setup.exe”. У результаті відкриється помічник установки шаблону оновлення конфігурації.
Помічник установки шаблону оновлення конфігурації запропонує путь (каталог), по якому розташовуються вже встановленні шаблони попередніх оновлень та куди слід встановити поточний шаблон. Цей каталог можливо змінити, створивши новий, у яком ви будете зберігати оновлення, наприклад, «Оновлення». Після вибору каталогу натисніть кнопку «Далі». Шаблон оновлення буде установлено у обраному вами каталозі.

Тепер Ви можете переходити безпосередньо до процесу оновлення конфігурацій. Процес оновлення конфігурації “BAS” відбувається у режимі «Конфігуратор».

ВАЖЛИВО!!! Перед оновленням конфігурації обов’язково зробіть архівну копію бази даних!
Для створення архівної копії, у режимі «Конфігуратор» у меню «Адміністрування» оберіть пункт меню «Вивантажити інформаційну базу». Вкажіть каталог, у який Ви бажаєте зберегти архівну копію, наприклад, «Архів», та ім’я файлу, так званий «файл вивантаження».

clip_image014.jpg

Для запуску процесу створення архівної копії натисніть кнопку «Зберегти».
Тепер почнемо оновлення. Для цього у меню «Конфігурація» оберіть пункт «Відкрити конфігурацію» (якщо цей пункт у Вас неактивний – це означає, що конфігурація вже відкрита, та можливо переходити до наступного шагу). Відкриється вікно конфігурації.

clip_image016.jpg

Якщо у правому верхньому вуглі вікна ви бачите «сірий замочок» це означає, що ваша конфігурація типова, та можливо переходити до наступного шагу. Якщо «замочка» немає це означає, в вашу конфігурацію вносились зміни.
В цьому випадку рекомендуємо звернутися за допомогою з оновленням “BAS” до спеціалістів, котрі виконають зміни у конфігурації.
Адже, якщо конфігурація типова, переходьте до оновлення. Для цього у меню «Конфігурація» оберіть пункт «Підтримка» та підпункт «Оновити конфігурацію».

Програма запропонує знайти доступні оновлення. Якщо Ви встановили шаблони оновлень у каталог, запропонований за замовченням, то оберіть «Пошук доступних оновлень», якщо шаблони встановлюються у створений Вами каталог, у нашому прикладі «Оновлення», то оберіть «Вибір файлу оновлення», натисніть «Далі» та вкажіть цей каталог.

clip_image018.jpg

З’явиться вікно, у якому Ви побачите номер вашої конфігурації, та номер нової конфігурації.

Натисніть «Ок». Процес оновлення займе деякий час. У нижній частині вікна буде відображатися процес цієї роботи. Після цього система запропонує підтвердити внесені у конфігурацію Вашої інформаційної бази зміни, викликані оновленням .

clip_image022.jpg

Для закінчення оновлення конфігурації бази даних натисніть кнопку «Прийняти». По закінченні процесу натисніть клавішу “F5”, Ви перейдете у режим “BAS” запуститься помічник оновлення, який внесе нову інформацію у потрібні довідники та регістри, після чого з’явиться повідомлення «Оновлення інформаційної бази виконано успішно». Оновлення конфігурації виконано.