Компанія «АБ-Центр» надає широкий спектр програм для автоматизації бізнесу, які дозволяють замовнику створити єдину інформаційну середу та автоматизувати усі функції та бізнес-процеси підприємства – від бухгалтерського та податкового обліку до складних управлінських задач.

Лінійка програмних продуктів “BAS” дозволяє автоматизувати облік та керування організацією любого масштабу та форми власності. Вірний вибір програмного продукту для автоматизації дуже важливий, так як недостатній або навпаки, надлишковий, функціонал невдало обраної програми призводить до значних втрат ефективності її використання.

Наші спеціалісти допоможуть Вам обрати програму, котра буде максимально відповідати задачам Вашого бізнесу, проведуть безкоштовну презентацію. Ви можете замовити безкоштовний «тест-драйв» обраного програмного продукту для самостійного тестування.

У випадках, коли функціоналу типових програмних продуктів не достатньо, Ви можете замовити послугу «Передпроектного моделювання», у ході якого будуть виявлені та зафіксовані вимоги, які не покриваються стандартним функціоналом, для визначення об’ємів та орієнтовних строків доробок.

Вірний вибір постачальника програмного забезпечення та послуг – це запорука успішного впровадження програмного продукту, довгострокової співпраці та ефективного результату.

ТОВ «АБ-Центр», незмінний лідер у Дніпропетровськом регіоні з професіональними статусам та компетенціям:

Статус “Спілка Автоматизаторів бізнесу”.

Центр супроводу “BAS”.

Центр компетенції з ERP-рішень.

Центр Сертифікації «Професіонал».

Число сертифікатів «Професіонал» – 65.

Число атестатів «Спеціаліст» та «Спеціаліст-консультант» – 17.

Наш попит роботи на ринку інформаційних технологій – з 1996 року, у складі компанії 21 технічний спеціаліст, попит більше трьох тисяч успішних впроваджень.

Наші взаємовідносини з клієнтами та партнерами будуються на надійності та відповідальному відношенні до роботи. Ми відкриті до співпраці та вдячні своїм клієнтам за відвертість у відповідь, яка виражається у їх готовності демонструвати результати нашої спільної роботи у своїх відгуках про впровадженні рішення.

Наші впровадження рішення опубліковані на сайті САБ:

http://www.unionba.com.ua

10 причин обрати “АБ-Центр” у якості постачальника програми та послуг:

  • Безкоштовна демонстрація облікових систем, як у офісі АБ-Центру так і у Замовника;
  • Консультації з питань підбору оптимального програмного забезпечення;
  • Тільки чесні ціни;
  • Встановлення програм.
  • Дотримання системи якості з надання повного післяпродажного сервісу;
  • Навчання любого рівня: «Програмування », «Користувач облікових систем, групове та індивідуальне навчання на території навчального класу АБ-Центру або у Замовника, гнучка система знижок;
  • Кваліфіковане обслуговування сертифікованими спеціалістами. Наші працівники постійно підвищують професійну кваліфікацію, проходять атестації та сертифікації “Спеціаліст”, “Спеціаліст-консультант”, “Професіонал”;
  • Реєстрацію програм “АБ-Центр” виконає самостійно за Вас та тому Ви гарантовано отримаєте усі сервіси пільгового супроводу;
  • При розробці системи «Під Замовника» ми застосовуємо сучасні, гнучкі методології розробки та впровадження програмного забезпечення, прагнемо, щоб кожний проект було виконано у стислі строки та з помірним бюджетом.

Ми не можемо зробити Ваше життя безтурботним, але ми допоможемо підвищити ефективність, прозорість та керованість Вашого бізнесу за допомогою впровадження сучасних високотехнологічних програмних продуктів для автоматизації бізнесу.

Замовити Допомогу у виборі облікової системи.