Початок курсу (по факту набору групи)

Графік навчання: вівторок, четвер з 14:00 до 17:00

Курс розраховано на 18 годин, 6 навчальних дня по 3 години

Вартість курсу 4 500,00 гривень (без ПДВ).

Вимоги:

Курс призначено для спеціалістів фірм, які орієнтовані на надання послуг на підприємствах малого бізнесу; власникам та директорам малого бізнесу – сервісних, виробничих та торгових компаній, а також компаній, які спеціалізуються на виконанні проектних та підрядних робіт; менеджерам, відповідальним за оперативне управління виробництвом, збутовою та постачальницькою діяльністю.

Ціль курсу: Забезпечити швидку підготовку спеціалістів, керівників та власників до використання програми “BAS Управління невеликою фірмою” на підприємствах малого бізнесу.

Після навчання слухачу видається «Свідоцтво про проходження курсу навчання».

Короткий зміст курсу
Тема 1

Початок роботи

Налаштування. Налаштування обліку. Компанія. Налаштування основних реквізитів. Основні доідники системи. Валюти.

Довідники:

· Номенклатура

Групи номенклатури. Категорії номенклатури. Номенклатура. Класифікатор одиниць виміру

· Склади

· Контрагенти

Введення початкових залишків

Завантаження довідників з зовнішніх джерел. Завантаження залишків з зовнішніх джерел.

Інтерфейс таксі

Конструювання робочого простору. Початкова сторінка.

Тема 2

Постачання та закупки

Замовлення постачальнику. Рахунок на оплату отриманий. Надходження товарів. Прайс-листи контрагентів. Види цін контрагентів. Додаткові витрати. Довіреності. Повернення товарів постачальнику. Звіти розділу «Закупки».

Тема 3

Складські операції

Переміщення товарів. інвентаризація. Надлишки та недоліки.

Робота з ордерним складом

Надходження товарів на ордерний склад. Реалізація товарів з ордерного складу. Розрахунок потреби у запасах. Звіти розділу «Склад».

Тема 4

Ціноутворення

Прайс-листи компанії. Види цін (колонки прайс-листів). Цінові групи. Знижки та націнки. Прості знижки та націнки. Автоматичні знижки та націнки. Використання автоматичних знижок, націнок. Дисконтні карти. Формування цін.

Тема 5

CRM

Сегментування клієнтської бази, створення лідів. Ведення історії взаємовідносин з покупцями, зберігання контактної інформації.

Тема 6

Продажі

Договори з покупцями. Замовлення покупців. Рахунки на оплату. Резервування запасів. Видаткова накладна. Повернення товарів. Акт виконаних робіт. Звіти розділу «Продажі».

Тема 7

Гроші

Каси, Банки, Розрахункові рахунки. Статі руху грошових коштів. Документи по касі. Види операцій по касі. Переміщення грошових коштів. Рух безготівкових грошових коштів. Платіжний календар. Заявка на витрату грошей. Надходження грошей (план). Переміщення грошей (план). Документи планування грошей. Операції з платіжними картами. Звіти розділу «Гроші».

Тема 8

Виробництво

Склад продукції та технологія її випуску. Замовлення на виробництво. Ресурси підприємства. План-графік виробництва. Завантаження ресурсів підприємства. Планування виробництва з використанням замовлень. Планування робіт працівників. Відрядні наряди на виконання робіт. Бригади. Завдання на роботу. Облік часу. Облік випуску продукції. «Важка» схема відображення випуску продукції. «Проста» схема відображення випуску продукції. Розподіл матеріальних та нематеріальних витрат. Звіти розділу «Виробництво».

Тема 9

Зарплата та персонал

Штатний розклад. Графіки роботи. Приймання на роботу. Кадрове переміщення. Звільнення. Табель. Розрахунок та нарахування заробітної плати. Параметри розрахунків. Платіжна відомість. Звіти розділу «Зарплата».

Тема 10

Майно

Відомості про майно. Реєстрація нового активу. Зміна параметрів активу. Нарахування амортизації. Вибуття. Списання.

Надіслати заявку на курс:
  IMG-de37bf2def5c4f10c1defe352967969e-V

  IMG_20190424_140621

  sdr

  ScanImage377 ScanImage379 ScanImage376
  ScanImage378 ScanImage375

  ScanImage282