Skip to main content
search
Без категорії

Впровадження “Управління виробничим підприємством для України” в мережі магазинів “Бьюти Проф”

By 29.06.202230 Червня, 2022No Comments

Мережа магазинів “Beauty Prof” працює у beauty-індустрії з 2011 року, здійснюючи продажі професіональної косметики та професіонального обладнання для майстрів й салонів краси. З часом компанія завоювала лідуючі позиції на ринку й достигла статусу найбільшого рітейлу професіональної косметики у своєму регіоні. На сьогодні магазини представлені у Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Харківській та Одеській областях, а дистриб’юторська мережа охоплює всю територію України. Зокрема, активно розвиваються шість інтернет-магазинів, серед яких найбільше відомим є “Beauty-Prof.com”.
Ключовий фактор успіху нашої компанії — це залучений та цілеспрямований персонал с чіткою орієнтацією на клієнта. Працівники ростуть й розвиваються разом з компанією, що дозволяє ставити перед собою самі амбіційні цілі.
Для рішення питань автоматизації бізнесу керівництвом компанії було проведено попередній відбір виконавців серед компаній франчайзі у м. Дніпро. Порівнявши рівень кваліфікації спеціалістів, зупинили свій вибір на франчайзі ТОВ «АБ-Центр». Після попереднього обстеження й ряду зустрічей з погодження проекту, було прийнято рішення про придбання «Управління виробничим підприємством для України» та впровадити на її підставі механізмів адресного зберігання у розподільчому центрі компанії. Завдяки чому будуть зменшені витрати часу на виконання складських операцій.
Найближчим часом планується автоматизувати та запустити інші бізнес-процеси компанії.
Автоматизовано 10 робочих місць.

Close Menu