Skip to main content
search

Клієнти, які придбали програмний продукт BAS, мають можливість відразу придбати договір комплексного супроводу “ІТС ПРОФ” за пільговою ціною на 12 місяців за 5 800,00 грн. без ПДВ.

У цьому випадку Ви сплачуєте лише 8 місяців, а 4 отримуєте у подарунок. Економія складає: 4 100,00 грн.

Не діє для продуктів “УТП” та “УПП”!

Склад послуг по договору «Комплексний супровід»:

 1. Оновлення програмного продукту – Впевненість у легальності отриманих оновлень програмних продуктів САБ. Кваліфіковану допомогу спеціалістів “АБ-Центру” з встановлення оновлень програм та підключення усіх інформаційних ресурсів САБ. Гарантована відповідність законодавству підвищує безпеку ведення бізнесу.
 2. Оновлення нетипових конфігурацій – Гарантовано якісне обслуговування зміненої програми – Ви можете бути впевнені, що кваліфікований спеціаліст “АБ-Центру” проведе діагностику інформаційної бази, створить архівну копію, акуратно перенесе доробки з Вашої системи у нову конфігурацію, без втрати налаштувань та даних – вартість за годину роботи 800,00 гривень без ПДВ.
 3. Послуги лінії консультацій – Можливість отримувати відповіді на питання, пов’язані з експлуатацією програм для обліку, безпосередньо у процесі роботи , від кваліфікованих спеціалістів-консультантів та програмістів Компанії «АБ-Центр». Для Вас 12 вхідних телефонних ліній, електрона пошта, та «Коннект» для видаленого підключення.
 4. Коннект – технологія, розроблена для миттєвого з’єднання та спілкування з компетентним спеціалістом-консультантом Компанії «АБ-Центр». Для з’єднання зі спеціалістом Вам не потрібно пам’ятати номер телефону, додзвонюватись – все це у лічені секунди зробить Коннект.
 5. Сервіс FREDO Звіт – Здача звітності у контролюючи органи натиском однієї кнопки безпосередньо з програми без переключення на інші програми та без повторного заповнення форм.
 6. Доступ до офіційного інтернет-ресурсу САБ “portal.1c.eu” Цілодобовий доступ для оперативного отримання технологічної інформації, а також оновлень програм та конфігурацій.
 7. Доступ до офіційного інтернет-ресурсу “its.1c.ua” – Цілодобовий доступ до методичних матеріалів з питань ведення обліку, версії популярних бухгалтерських видань, доступ до законодавчої базі «Ліга: консультант бухгалтера» – уся інформація у одному місці, що дозволяє клієнту значно зекономити час на пошук потрібної інформації та кошти на альтернативні джерела інформації.
 8. Лекторій – Очні та відео-семінари зі змін у законодавстві й їх відображені у програмах, доступ до відеоматеріалів.
 9. Сервіс ІТС “Консультація аудитора “Приймаються до розгляду питання з наступних тем:
 • Бухгалтерський облік;
 • відображення у обліку конкретних господарських операцій;
 • Правила заповнення бухгалтерських (у тому рахунку первинних) документів;
 • Правила заповнення та здачі бухгалтерської звітності;
 • Податковий облік:
  • Визначення оподаткованої бази з податків та зборам;
  • Порядок сплати податків та зборів;
  • Правила заповнення та здачі податкової звітності;
  • Єдиний соціальний внесок;
  • Виправлення помилок, відповідальність та санкції у сфері бухгалтерського обліку та оподаткування;
 • Оплата праці й трудові відносини, кадрові питання;
 • Соціальне страхування;
 • РРО, каса та безготівкові розрахунки;
 • Бюджет;
 • Зовнішньоекономічна діяльність;
 • Приватне підприємництво;

Сервіс ІТС “Консультації аудитора” доступний усім ліцензованим користувачам програмних продуктів BAS, які зареєстрували свій програмний продукт у правовласника. Наявність договору ІТС не обов’язково. Користувачі, які уклали договір “ІТС ПРОФ” на 12 місяців або пільговий договір “ІТС ПРОФ” на 12 місяців (за схемою 8+4) мають можливість отримання однієї безкоштовної консультації на місяць у рамках сервісу “Консультації аудитора” в продовж терміну дії договору. Невикористовувана безкоштовна консультація не переноситься на наступний період.

Детальна інформація за телефонами:

(066) 948-80-78, (095) 116-86-80,

(068) 021-99-91, (098) 612-26-22,

(093) 361-39-81.

  Замовлення зворотного дзвінку  Close Menu