Skip to main content
search
Інші новини

“BAS Документообіг КОРП. Антикризовий комплект на 50 користувачів + Сервер х64”

By 04.05.202028 Червня, 2022No Comments

dd subheading

Найменування Рекомендована роздрібна
ціна, грн. без ПДВ
BAS Документообіг КОРП. Антикризовий комплект на 50 користувачів + Сервер х64 145 000,00

Програмний продукт 2900002170849 “BAS Документообіг КОРП. Антикризовий комплект на 50 користувачів + Сервер х64” можливо придбати до кінця серпня 2020 року у електроном виді.

У комплект поставки входять повновісна конфігурація “BAS Документообіг КОРП” з усіма необхідними дистрибутивами, документацією, набором пін-кодів, реєстраційною анкетою та згодою користувача, а також клієнтська ліцензія на використання програмного продукту на 50 робочих місць та ліцензія на використання 64-розрядного сервера.

Детальний опис функціональних можливостей конфігурації “BAS Документообіг КОРП” наведено за адресою: https://www.bas-soft.eu/soft/bas-corp/bas-dokumentoobig/.

Впровадження електронного документообігу на підприємстві на базі продукту “BAS Документообіг КОРП” дає швидкий економічний ефект за рахунок зменшення матеріальних витрат на підготовку та погодження як внутрішніх документів, так й документів (договорів, заявок та інші) з постачальниками, підрядниками або покупцями. Можливість безшовної інтеграції з програмою “BAS Управління торгівлею” або обмін з іншими конфігураціями (Управління торговим підприємством, Управління невеликою фірмою та інші), за правилами, які йдуть у поставці “BAS Документообіг КОРП”, дозволить запустити електронний документообіг e компанії за мінімальний час й с мінімальними витратами.

Замовити:
    Close Menu