Це означає що Ви отримаєте кваліфіковану допомогу при виборі програми BAS й високу якість послуг з вивчення та супроводу своєї програми. Для Вас:

 • БЕЗКОШТОВНА презентація програмних продуктів
 • Технологія швидкого й гарантованого впровадження.
 • «Гаряча» лінія консультацій й ліцензійна підтримка усіх програмних продуктів: облікових систем, галузевих й спеціалізованих рішень.

Вірний вибір постачальника програмного забезпечення й послуг – це запорука вдалого впровадження програмного рішення, довгострокової співпраці й ефективного результату.

 

Свідоцтво_членство САБ

Центр супроводу

Це означає, що у нашого підприємства маються усі необхідні договори, статуси, сертифікати й акредитації, що дають право на впровадження/підключення й підтримку сервісів ІТС. А наші сертифіковані спеціалісти готові ділитися с Вами своїм досвідом, знаннями й вміннями у повсякденній роботі – відповідаючи на Ваші питання на лінії консультацій, виконуючи роботи з оновлення програм, на майстер-класах, семінарах, конференціях, лекторіях.

Підприємство “АБ-Центр” має індивідуальний підхід до запитів клієнта, та надає послуги на любому етапі розвитку автоматизації компанії – як на етапі створення методології обліку й організації бізнес-процесів, так й при супроводі вже впроваджених облікових систем.

“АБ-Центр” відкритий до співпраці й дякує своїм клієнтам за відвертість у відповідь.

Кандидат до центру компетенції по ERP-рішенням

У нас число сертифікатів «Професіонал» – 65, число атестатів «Спеціаліст» й «Спеціаліст-консультант» – 17 ,а це означає, що наші спеціалісти мають всі компетенції з програмного продукту “Управління виробничим підприємством» й мають опит успішних впроваджень більш, ніж на 20 великих виробничих підприємствах України.

Навчальний центр

Для швидкого засвоєння програм сімейства BAS й інших облікових систем ми проводимо курси:

Курси індивідуальні, групові та корпоративні, графік занять узгоджується з кожним клієнтом.

Для Вас – навчальний клас “АБ-Центра” та практичний досвід кращих спеціалістів.

Авторизований Центр Сертифікації “Професіонал”

Це означає, що і нас Ви можете перевірити свої знання з використання платформи та різних конфігурацій облікових систем, пройти тестування й отримати сертифікат «Професіонал».

Група компаній «АБ-Центр» – член “Спілки Автоматизаторів Бізнесу” в Дніпрі й беззмінний лідер у нашому регіоні по професіональним статусам та компетенціям:

 • Центр супроводу.
 • Центр компетенції по ERP – рішенням.
 • Авторизований Центр Сертифікації.
 • Число сертифікатів «Професіонал» – 65.
 • Число атестатів «Спеціаліст» та «Спеціаліст-консультант» – 17.

Наш досвід роботи на ринку інформаційних технологій – з 1996 року, у штаті компанії 21 технічний спеціаліст, досвід більше трьох тисяч успішних впроваджень.

Наші взаємовідносини з клієнтами та партнерами будуються на надійності та відповідальному ставленню до роботи. Ми відкриті до співпраці та вдячні своїм клієнтам за відвертість у відповідь, що виражається в їх готовності демонстрації результатів нашої сумісної праці в своїх відгуках о впроваджених рішеннях.

Наші впроваджені рішення опубліковані на сайті >>>

10 причин обрати АБ-Центр в якості постачальника програм та послуг:

 • Безкоштовна демонстрація облікових систем, як в офісі “АБ-Центра” так і у Замовника.
 • Консультації по оптимальному підбору програмного забезпечення.
 • Тільки чесні ціни.
 • Постачання програмного продукту в найкоротші терміни.
 • Безкоштовна доставка та установка програми.
 • Дотримання системи якості надання повного післяпродажного сервісу.
 • Навчання любого рівня: «Програмування», «Користувач», групове та індивідуальне навчання на курсах адміністрування облікової системи на території навчального класу “АБ-Центру” або у Замовника, гнучка система знижок.
 • Кваліфіковане обслуговування сертифікованими спеціалістами. Наші співробітника постійно підвищують професіональну кваліфікацію, проходять атестації й сертифікації “Спеціаліст”, “Спеціаліст-консультант”, “Професіонал”.
 • Реєстрацію облікової системи “АБ-Центр” виконає самостійно за Вас та тому Ви гарантовано отримуєте усі сервіси пільгового супроводу.
 • При розробці системи «Під Замовника» ми використовуємо сучасні, гнучкі методології розробки та впровадження програмного забезпечення, прагнемо, щоб кожний проект було виконано у стислі терміни та з розумним бюджетом.

Ми не можемо зробити Ваше життя безтурботним, але ми допоможемо підвищити ефективність, прозорість та керованість Вашого бізнесу за допомогою впровадження сучасних високотехнологічних програмних продуктів.
«Спілки Автоматизаторів бізнесу”» м. Дніпро. Група компаній “АБ-Центр”.