Комплексний супровід – договір супроводу ІТС (інформаційно-технологічний супровід програм )– це гарантія отримання ліцензійних оновлень до облікової системи BAS, лінія консультацій від кваліфікованих спеціалістів партнерів САБ , методична та інформаційна підтримка від популярних бухгалтерських видань.

Придбання програмного забезпечення для автоматизації бізнесу – це тільки перший шаг у автоматизації бізнесу.

Для того, щоб робота Вашої організації була стабільною, ефективною та безперебійною, Вам знадобиться установка й налаштування програми, навчання Вашого персоналу роботі з програмою, оновлення пов’язані зі змінами у законодавстві, а також подальша технічна та методична підтримка програм.  Бажано усі ці сервіси отримати від кваліфікованих спеціалістів, які володіють достатнім досвідом та компетенціями, щоб допомогти Вам уникнути можливих ризиків та помилок на перших етапах автоматизації.

Компанія “АБ-Центр” продає Вам не тільки програму, але й систему знань о том, як слід організувати облік, технологію ведення обліку та комплексний супровід програм та продуктів лінійки “BAS”. Ми розробили для Вас гнучкі тарифні плани, які дозволять Вам обрати потрібний пакет послуг та спланувати свій бюджет по супроводу програмних продуктів.

Які сервіси Ви отримуєте, уклавши Договір «Комплексний супровід продуктів лінійки “BAS”» в компанії «АБ-Центр»:

Оновлення програмного продукту BAS

Впевненість у легальності отриманих оновлень програмних продуктів лінійки “BAS”. Кваліфікована допомога спеціалістів “АБ-Центру” по установці оновлень програм та підключенню усіх інформаційних ресурсів продуктів лінійки “BAS”. Гарантована відповідність законодавству підвищує безпеку ведення бізнесу.

Лінія консультацій

Можливість отримувати відповіді на питання, пов’язанні з експлуатацією програм лінійки “BAS”, безпосередньо у процесі роботи , від кваліфікованих спеціалістів-консультантів та програмістів Компанії «АБ-Центр». Для Вас 11 вхідних телефонних ліній, електрона пошта

Сервіс Fredo Звіт

Здача звітності у контролюючі органи натисканням однієї кнопки безпосередньо з “BAS” без переключення на інші програми та без повторного заповнення форм.

RDI Service

Інформаційна служба нормативних даних – сервіс автоматичного оновлення періодичної нормативно-довідкової інформації у типових прикладних рішеннях (конфігураціях).

Сервіс FREDO ДокМен

Цей сервіс дозволяє обмінюватись між контрагентами рахунками, актами виконаних робіт та товарними накладними безпосередньо з конфігурацій продуктів лінійки “BAS” без створення зовнішніх файлів.

Оновлення нетипових конфігурацій BAS

Гарантовано якісне оновлення зміненої програми .  Ви можете бути впевнені, що кваліфікований спеціаліст “АБ-Центру” проведе діагностику інформаційної бази, створить архівну копію, обережно перенесе доробки з Вашої системи до нової конфігурації, без втрати налаштувань та даних.

Сервіс Пактум. Контрагент

дозволяє заповнити (актуалізувати) інформацію про контрагента у системі автоматизації підприємства на підставі даних відкритих державних реєстрів.

Доступ до офіційного інтернет-ресурсу "portal.bas-soft.eu"

Цілодобовий доступ для оперативного отримання технологічної інформації, а також оновлень програм та конфігурацій.

Доступ до офіційного інтернет-ресурсу "its.bas-soft.eu"

Цілодобовий доступ до методичних матеріалів з питань ведення обліку, версії популярних бухгалтерських видань, доступ до законодавчої бази «Ліга: консультант бухгалтера» – вся інформація в одному місці, що дозволяє клієнту значно зекономити час на пошук потрібної інформації та засоби на альтернативні джерела інформації.

Онлайн-семінар "Лекторій"

відео семінари про зміни у законодавстві й їх відображення у програмах, доступ до відеоматеріалів.

Консультація аудитора

з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку.

ІТС Галузевий

розроблені для різних галузей діяльності підприємств, вже з урахуванням специфіки обліку та керування даною галуззю.

 

Тарифні плани з супроводу користувачів “BAS” у АБ-Центрі»

Тариф*

Послуга

Бізнес

4 950.00 грн/міс

Комфорт

1 650.00 грн/міс

Стандарт

850.00 грн/міс

Технічне обслуговування серверу:

Настройка авто-збереження БД та критично важливих документів за розкладом з збереженням архівів у хмарному сховищі.

+
Особистий консультант + +
Консультації бухгалтера-аудитора з ведення обліку. 2 год./міс 1 год./міс
Швидкість реакції на запит (час, протягом якого оброблюється заявка клієнта на виїзд спеціаліста) 2 год. 4 год. 8 год.
Оновлення платформи та типових конфігурацій Лінійки “BAS” силами кваліфікованих спеціалістів “АБ-Центру” 3 год. 2 год. 1 год.
Діагностика стану інформаційної бази, створення архівної копії силами кваліфікованих спеціалістів “АБ-Центру” + + +
Інформаційна система ІТС для комерційних або бюджетних організацій (довідники з ведення обліку у програмних продуктах Лінійки “BAS” консультації з законодавства, юридична підтримка, документація з програмних продуктів BAS) не обмежено не обмежено не обмежено
Лінія консультацій “АБ-Центра” по телефону або віддаленому підключенню (Конект) + + +
Сервіс здачі електронної звітності FREDO Звіт для швидкої та зручної здачі регламентованої звітності у державні органи без вивантаження файлів та форм у інші додатки

+

один ЄДРПОУ або ДРФО

+

один ЄДРПОУ або ДРФО

+

один ЄДРПОУ або ДРФО

Виділення лінії консультацій з FREDO Звіт спеціалістами «АБ-Центр» по телефону або електронній пошті + + +
Сервіс здачі електронної звітності FREDO Звіт для додаткової юридичної особи 102.00 грн/міс 102.00 грн/міс 102.00 грн/міс
Цілодобовий доступ до офіційних інтернет-ресурсів (its.bas-soft.eu, portal.bas-soft.eu) для оперативного отримання технологічної інформації, а також оновлень програм та конфігурацій + + +
Онлайн-Лекторій − відео-семінари зі змін у законодавстві та їх відображенню у програмах, доступ до архівів фотовідеоматеріалів + + +
Коннект – Підключення до системи миттєвого зв’язку зі спеціалістом підтримки 2 підключення безкоштовно 2 підключення безкоштовно 2 підключення безкоштовно
Коннект для додаткового користувача 42.00 грн/міс 42.00 грн/міс 42.00 грн/міс
Індивідуальні консультації з ведення обліку у продуктах Лінійки “BAS” понад тариф, оновлення нетипових конфігурацій Лінійки “BAS” 800.00 грн/год. 800.00 грн/год. 800.00 грн/год.

*Тарифи діють за умови оплати за 12 місяців супроводу.

** Сервіс Лінк доступно для українських конфігурацій «УТ 8.3», «Роздрібна торгівля », «Документообіг», «Управління невеликою фірмою»

ІТС Україна Галузевий