Skip to main content
search
Інші новиниВипуски ІТС

Нові пакети Договорів ІТС

By 01.06.20201 Липня, 2022No Comments

Успейте купить по старой цене!

Увага! Зміна у складі й номенклатурі пакетів сервісів ІТС. Планується зміна цін на пакети ІТС та сервіси ІТС. Зміни для продуктів корпоративного ринку!

Для забезпечення актуальності, безперебійної та комфортної роботи програм для автоматизації бізнесу, а також отримання консультаційних та інформаційних послуг з питань ведення обліку й роботі у програмах для автоматизації бізнесу, користувачам надаються різні сервіси інформаційно-технологічного супроводу (ІТС).

Для розширення бази потенціальних користувачів сервісів ІТС, також для підтримки якості сервісів ІТС на високому рівні, планується зміна складу існуючих пакетів сервісів ІТС, додати нові пакети сервісів ІТС, спростити умови розповсюдження сервісів, а також змінити ціни на існуючі пакети сервісів ІТС.

Зміни у складі й номенклатурі пакетів сервісів ІТС

З 1 липня 2020 року у перерахованих нижче тарифних пакетах ІТС зміниться склад сервісів, які входять до конкретного пакету, а також зміняться умови надання доступу до сервісів з цих пактові.

Для існуючих користувачів вказаних тарифних пакетів ІТС усі описані зміни набудуть чинності з 1 липня 2020 року без зміни вартості.

Пакет онлайн – сервісів “ІТС ТЕХНО”

У склад тарифного пакету “ІТС ТЕХНО” зімнеться доступ до матеріалів інформаційної системи ІТС (ІС ІТС) – буде відключено доступ до методичної підтримки програм для автоматизації бізнесу, окрім доступу до документації.

Склад сервісів у тарифному пакеті “ІТС ТЕХНО” з 01.07.2020 р.:

 • Доступ до онлайн-сервісу “Оновлення програм”;
 • Доступ до онлайн документації до продуктів для автоматизації бізнесу (у онлайн-базі сервісу “ІС ІТС”).

Періодичність оформлення договорів ІТС по тарифному пакету “ІТС ТЕХНО” не зміниться (6 або 12 місяців).

Пакет онлайн-сервісів “ІТС ПРОФ”

У складі тарифного пакету “ІТС ПРОФ” збільшується кількість консультацій у сервісі “Консультації аудитора” з однієї на рік до 12 на рік, а також буде додано сервіс “FREDO ДокМен”.

Склад сервісів у тарифному пакеті “ІТС ПРОФ” з 01.07.2020 р.:

 • Доступ до онлайн-сервісу “Оновлення програм”;
 • Повний доступ до онлайн-бази сервісу “ІС ІТС”;
 • Доступ до онлайн-сервісу “Лінія консультацій”;
 • Доступ до онлайн-сервісу “RDI Service”;
 • Доступ до онлайн-сервісу “FREDO Звіт” для юридичних осіб;
 • Доступ до онлайн-сервісу “FREDO ДокМен”;
 • Доступ до онлайн-сервісу “Консультації аудитора” (12 консультацій);
 • Сервіс “Лекторій” (очне відвідування, онлайн доступ, перегляд відеозаписів).

Зміниться кількість варіантів періодів оформлення договорів ІТС у тарифному пакеті “ІТС ПРОФ”: до існуючих періодів на 1, 3, 6, 12 місяців (з оплатою за весь період або з щомісячною оплатою) буде додано варіант оформлення договору на 24 місяця з оплатою за весь період.

Програма лояльності розповсюджується на всіх користувачів, які безперервно продовжують договорі по тарифу “ІТС ПРОФ”, окрім продовжень на 24 місяця (у останньому випадку програму лояльності не діє).

Пакет онлайн-сервісів “Тех.підтримка”

При роботі з програмами для автоматизації бізнесу користувачі регулярно звертаються на лінію консультацій для отримання відповідей на питання що виникають у процесі використання (сервіс “Лінія консультацій”), переглядають відео-записи лекцій про функціональні можливості програм (сервіс “Лекторій”), читають матеріали бази знань, які розміщенні на Інтернет-ресурсі ІТС (сервіс “Інформаційна система ІТС”), а також періодично оновлюють нормативно-довідникову інформацію (ставки податків й зборів, індекси інфляції, класифікатори та інше) у своїх програмах (сервіс “RDI Service”).

Раніше повний доступ до даних сервісів було включено тільки до складу пакету онлайн-сервісів “ІТС ПРОФ”, а частковий доступ був у користувачів пакету онлайн-сервісів “ІТС ТЕХНО” (одна консультація у місяць у сервісі “Лінія консультацій” та обмежений доступ до сервісу “ІС ІТС”) й користувачів базових програмних продуктів для автоматизації бізнесу (доступ до лінії консультацій без можливості читання матеріалів інформаційної системи ІТС, на яку часто посилається у відповідях лінія консультацій). Інші користувачі ліцензійних продуктів не мали змоги використовувати перераховані сервіси.

З урахуванням раніше описаних змін у складі пакету онлайн-сервісів “ІТС ТЕХНО”, а також для розширення аудиторії користувачів сервісів технічної підтримки, з 01.07.2020 року планується відкрити продаж доступу до пакету сервісів “Тех.підтримка”, які включають:

 • Повний доступ до онлайн-бази сервісу “ІС ІТС”;
 • Доступ до онлайн-сервісу “Лінія консультацій”;
 • Доступ до онлайн-сервісу “RDI Service”;
 • Сервіс “Лекторій” (очне відвідування, онлайн доступ, перегляд відеозаписів).

Доступ до пакету сервісів “Тех.підтримка” можливо придбати користувачу любого ліцензійного продукту для автоматизації бізнесу терміном на 12 місяців за умови оплати за весь період (вартість підключення дивіться у Додатку).

Можливо оформити один доступ до пакету сервісів “Тех.підтримка” на один реєстраційний номер програмного продукту.

Даний пакет онлайн-сервісів може бути цікавий:

 • Користувачам любих ліцензійних продуктів, які бажають отримати регулярну й актуальну інформацію з різних напрямків обліку та роботи у програмах з матеріалів, які опубліковані у сервісах “ІС ІТС” або “Лекторій”;
 • Користувачам базових версій програмних продуктів для автоматизації бізнесу та користувачам пакету онлайн-сервісів “ІТС ТЕХНО” для отримання повного доступу до сервісів технічної підтримки.

Онлайн-сервіс “RDI Service”

З моменту запуску сервісу “RDI Service” у вересні 2019 року (див. інформаційний лист №2019-1509 від 30.09.2019 р.) можливість використовувати функції сервісу були тільки для користувачів пакету “ІТС ПРОФ”.

З 01.07.2020 року планується відкрити продаж доступу до сервісу “RDI Service” користувачам любого ліцензійного продукту для автоматизації бізнесу терміном на 12 місяців за умови оплати за весь період.

Можливо оформити один доступ до онлайн-сервісу “RDI Service” на один реєстраційний номер програмного продукту.

Вартість підключення доступу до онлайн-сервісу “RDI Service” дивіться у Додатку.

Нові пакети онлайн-сервісів “FREDO”

У додаток до існуючих можливостей підключення до сервісів “FREDO Звіт” та “FREDO ДокМен” з 01.08.2020 р. додано нові пакети сервісів “FREDO” для юридичних осіб та для фізичних осіб – підприємців (ФОП), які надають доступ відразу до сервісу подачі електронної звітності й адміністрування ПДВ (“FREDO Звіт”) та електронному документообігу (“FREDO ДокМен”), та при цьому коштують дешевше, ніж вартість підключення до кожного з вказаних сервісів окремо.

Склад пакету для юридичних осіб:

 • Доступ до онлайн-сервісу “FREDO Звіт” для юридичних осіб;
 • Доступ до онлайн-сервісу “FREDO ДокМен”.

Склад пакету для ФОП:

 • Доступ до онлайн-сервісу “FREDO Звіт” для ФОП на ССО;
 • Доступ до онлайн-сервісу “FREDO ДокМен”.

Доступ до сервісів “FREDO” за відповідним тарифним пакетом надається любому ліцензійному користувачеві програми для автоматизації бізнесу терміном на 12 місяців за умови оплати за увесь період. Зокрема, на реєстраційний номер програмного продукту для автоматизації бізнесу, на який вже оформлено тариф, який містить у собі сервіси “FREDO”, можливо підключити додаткову юридичну особу або ФОП за відповідним тарифом сервісів “FREDO” на термін від одного до 12 місяців. Детальніше про правилах підключення доступу до тарифних пакетів сервісів “FREDO” дивіться у розділі “Зміна правил оформлення доступу до онлайн-сервісів FREDO”.

Вартість нових тарифних пакетів доступу до сервісів “FREDO” дивіться у Додатку.

Новий пакет онлайн-сервісів “Бухгалтерський”

З 01.08.2020 р. для користувачів буде доступний новий пакет онлайн-сервісів “Бухгалтерський”, до якого входять онлайн-сервіси ІТС, які допомагають користувачам бухгалтерських або облікових програм полегшить щоденну рутинну роботу. Основна ідея випуску такого пакета – запропонувати користувачам ліцензійних продуктів єдиного пакету онлайн-сервісів, корисних бухгалтеру з перших годин роботи у програмі, з вартістю нижче, ніж покупка доступу до кожного онлайн-сервісу окрему.

Склад сервісів у тарифному пакеті “Бухгалтерський”:

 • Доступ до онлайн-сервісу “Пактум.Контрагент” пакет “Бізнес 2200”;
 • Доступ до онлайн-сервісу “FREDO Звіт” для юридичних осіб;
 • Доступ до онлайн-сервісу “FREDO ДокМен”;
 • Доступ до онлайн-сервісу “Консультації аудитора” (12 консультацій);
 • Сервіс “Лекторій” (очне відвідування, онлайн доступ, перегляд відеозаписів).

Пакет онлайн-сервісів “Бухгалтерський” зможуть придбати користувачі любого ліцензійного продукту для автоматизації бізнесу терміном на 12 місяців за умови оплати за увесь період. Вартість пакету онлайн-сервісів “Бухгалтерський” дивіться у Додатку.

Можливо оформити один пакет онлайн-сервісів “Бухгалтерський” на один реєстраційний номер програмного продукту.

Зміна правил оформлення доступу до онлайн-сервісів “FREDO”

Для уніфікації порядку оформлення доступу до онлайн-сервісів “FREDO” з 1 липня 2020 року змінюються правила продажу доступу до онлайн-сервісу “FREDO Звіт”:

1. Знімаються з продажу перераховані нижче позиції доступу до онлайн-сервісу “FREDO Звіт”:

 • Доступ до онлайн-сервісу “FREDO Звіт” для юридичних або фізичних осіб та оновлення програмної продукції на 12 місяців;
 • Доступ до онлайн-сервісу “FREDO Звіт” для додаткових юридичних або фізичних осіб та оновлення програмної продукції на 1 місяць;
 • Доступ до онлайн-сервісу “FREDO Звіт” для ФОП на ССО та оновлення програмної продукції на 12 місяців;
 • Доступ до онлайн-сервісу “FREDO Звіт” для додаткового ФОП на ССО та оновлення програмної продукції на 1 місяць;
 • Доступ до онлайн-сервісу “FREDO ДокМен” (основне підключення) на 1 місяць.

2. Відмінюються правила:

 • Обов’язкової наявності договору ІТС ТЕХНО для оформлення доступу до онлайн-сервісу “FREDO Звіт”;
 • Обов’язкової наявності договору ІТС ПРОФ або доступу до онлайн-сервісу “FREDO Звіт” на 12 місяців (для користувачів базових версій) для оформлення доступів до онлайн-сервісу “FREDO Звіт” для додаткових юридичних осіб або ФОП на ССО;
 • Обов’язкової наявності основного підключення онлайн-сервісу “FREDO” для реєстрації додаткового підключення;
 • Контроль рівності місяців у основного й додаткового підключення онлайн-сервісів “FREDO”.

3. Додаються нові позиції (ціни на нові позиції дивіться у Додатку):

 • Доступ до пакету онлайн-сервісів “FREDO” для юридичних осіб на 12 місяців;
 • Доступ до пакету онлайн-сервісів “FREDO” для юридичної особи (додаткове підключення) на 1 місяць;
 • Доступ до пакету онлайн-сервісів “FREDO” для ФОП на ССО на 12 місяців.
 • Доступ до пакету онлайн-сервісів “FREDO” для ФОП на ССО (додаткове підключення) на 1 місяць;
 • Доступ до онлайн-сервісу “FREDO Звіт” для юридичних осіб (додаткове підключення) на 1 місяць;
 • Доступ до онлайн-сервісу “FREDO Звіт” для ФОП на ССО (додаткове підключення) на 1 місяць.

Доступи до пакетів онлайн-сервісів “FREDO” на 12 місяців для юридичної особи або ФОП на ССО можуть оформлюватися зареєстрованими користувачами любих ліцензійних продуктів для автоматизації бізнесу у випадку відсутності в них договору ІТС ПРОФ.

Додаткове підключення доступів до пакетів онлайн-сервісів “FREDO” для юридичної особи або ФОП на ССО можуть оформлятися зареєстрованими користувачами любих ліцензійних продуктів для автоматизації бізнесу, для яких оформлено основне підключення (договір ІТС ПРОФ, доступ до пакетів онлайн-сервісів “FREDO” на 12 місяців). Період підписки на додаткові підключення можуть бути – від 1 місяця до 12 місяців, але не більше періоду закінчення основного підключення.

Додаткові підключення доступу до онлайн-сервісів “FREDO Звіт” та “FREDO ДокМен” можуть оформлятися зареєстрованим користувачам любих ліцензійних продуктів для автоматизації бізнесу в незалежності від наявності (або відсутності) інших пакетів онлайн сервісів (ІТС, FREDO, Бухгалтерський) на термін від 1 до 12 місяців. Рекомендуємо синхронізувати терміни доступів до онлайн-сервісів “FREDO Звіт” та “FREDO ДокМен”, які оформлені на один реєстраційний номер програмного продукту.

Таким чином, правила продажу доступів до онлайн-сервісів “FREDO Звіт” та “FREDO ДокМен” уніфіковані та зроблені максимально зручними.

Заплановані зміни цін на пакети та сервіси ІТС

Ціни на інформаційно-технологічний супровід не змінилися з жовтня 2017 року, але при цьому постійно збільшуються витрати на якісну розробку та підтримку типових рішень, додавання нових сервісів ІТС та розвиток існуючих сервісів, а також на якісне обслуговування користувачів. Для забезпечення якісної та безперебійної підтримки заздалегідь оголошуємо про підвищення цін:

 • З липня 2020 року на договори ІТС (ПРОФ, в т. ч. pf програмою лояльності, ТЕХНО, для віддаленого офісу, пільгових за схемою 8+4, апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ);
 • З серпня 2020 року на доступ до онлайн-сервісів “FREDO Звіт” та “FREDO ДокМен”;
 • З вересня 2020 року на сервіс ІТС Галузевий.

Нові ціни наведені у Додатку.

Як і раніше діє програма лояльності, за якою користувачі пакету онлайн-сервісів ІТС ПРОФ при вкладанні чергового договору ІТС ПРОФ отримують знижку у залежності від дати закінчення й тривалості попереднього договору.

Звертаємо увагу:

 • Для користувачів, які оформлюють пільговий договір на 12 місяців (за схемою 8+4) відразу застосовується ціна по програмі лояльності;
 • Для договорів ІТС та доступів до онлайн-сервісів, дія котрих починається з червня 2020 року або раніше, вартість договору не зміниться до його закінчення;
 • Оформити доступ до онлайн-сервісу “FREDO Звіт” за позиціями, які знімаються з продажу з 01.08.2020 р., можливо до 16:00 п’ятниці 31.07.2020 р., за умови початку доступу до сервісу з липня 2020 року або раніше. У випадку, коли доступ до сервісу планується з серпня 2020 року або пізніше, для замовлення слід використовувати нові позиції.

Додаток

Роздрібні ціни на ІТС з 01.07.2020 р.

Вид договору ІТС

Договір

Роздрібна ціна договору ІТС, грн., без ПДВ

Доступ до пакету онлайн-сервісів по тарифу ІТС ПРОФ
24 міс.

19 800

12 міс.

9 900

6 міс.

5 400

3 міс.

3 000

1 міс.

1 500

пільговий супровід 12 міс. за схемою 8+4

5 800

при щомісячній оплаті

900

Доступ до пакету онлайн-сервісів по тарифу ІТС ТЕХНО
12 міс.

6 600

6 міс.

3 900

при щомісячній оплаті

660

ІТС для віддаленого офісу на 12 міс. (у залежності від кількості дозволів)
від 1 до 5

1 400

від 6 до 10

1 280

від 11 до 20

1 160

від 21 до 50

1 040

від 51 до 100

920

більше 100

800

Апгрейд з ІТС ТЕХНО на ІТС ПРОФ
доплата за 1 місяць

300

доплата за 2 місяці

600

доплата за 3 місяці

900

доплата за 4 місяці

1 200

доплата за 5 місяців

1 500

доплата за 6 місяців

1 800

доплата за 7 місяців

2 100

доплата за 8 місяців

2 400

доплата за 9 місяців

2 700

доплата за 10 місяців

3 000

доплата за 11 місяців

3 300

Роздрібні ціни на ІТС ПРОФ за програмою лояльності з 01.07.2020 р.

Договір ІТС, який купується

Тривалість попереднього договору ІТС

24, 12 міс. або
пільговий 8+4

6 міс.

3 міс.
(у т. ч. пільговий)

1 міс.

Роздрібна ціна договору ІТС, грн., без ПДВ

ІТС ПРОФ на 12 місяців

8 700

9 300

9 600

9 800

ІТС ПРОФ на 6 місяців

4 800

5 100

5 250

5 350

ІТС ПРОФ на 3 місяці

2 700

2 850

2 925

2 975

ІТС ПРОФ на 1 місяць

1 400

1 450

1 475

1 490

Роздрібні ціни на пакет онлайн-сервісів “Тех.підтримка” з 01.07.2020 р.

Вид доступу до онлайн-сервісу

Роздрібна ціна, грн., без ПДВ

Доступ до пакету онлайн-сервісів “Тех.підтримка” на 12 міс.

3 000

Роздрібні ціни на онлайн-сервіс “RDI Service” з 01.07.2020 р.

Вид доступу до онлайн-сервісу

Роздрібна ціна, грн., без ПДВ

Доступ до онлайн-сервісу “RDI Service” на 12 міс.

720

Роздрібні ціни на онлайн-сервіси “FREDO” з 01.08.2020 р.

Вид доступу до онлайн-сервісу

Роздрібна ціна, грн., без ПДВ

Доступ до пакету онлайн-сервісів “Бухгалтерський” на 12 міс.

5 900

Доступ до пакету онлайн-сервісів “FREDO” для юр. особи на 12 міс.

3 000

Доступ до пакету онлайн-сервісів “FREDO” для юр. особи (додаткове підключення) на 1 міс.

250

Доступ до пакету онлайн-сервісів “FREDO” для ФОП на ССО на 12 міс.

1 200

Доступ до пакету онлайн-сервісів “FREDO” для ФОП на ССО (додаткове підключення) на 1 міс.

100

Доступ до онлайн-сервісу “FREDO Звіт” для юр. особи (додаткове підключення) на 1 міс.

200

Доступ до онлайн-сервісу “FREDO Звіт” для ФОП на ССО (додаткове підключення) на 1 міс.

30

Доступ до онлайн-сервісу “FREDO ДокМен” (додаткове підключення) на 1 міс.

83

Роздрібні ціни на онлайн-сервіс ІТС Галузевий з 01.09.2020 р.

Вид сервісу
ІТС Галузевий

Кількість місяців

Роздрібна ціна, грн.,
без ПДВ

Доступ до онлайн-сервісу ІТС Галузевий 1-ї Категорії
1 міс.

540

3 міс.

1 170

6 міс.

2 160

12 міс.

4 050

Пільговий 12 міс. (8+4)

2 700

Доступ до онлайн-сервісу ІТС Галузевий 2-ї Категорії
1 міс.

1 080

3 міс.

2 340

6 міс.

4 320

12 міс.

8 100

Пільговий 12 міс. (8+4)

5 400

Доступ до онлайн-сервісу ІТС Галузевий 3-ї Категорії
1 міс.

2 160

3 міс.

4 680

6 міс.

8 640

12 міс.

16 200

Пільговий 12 міс. (8+4)

10 800

Доступ до онлайн-сервісу ІТС Галузевий 4-ї Категорії
1 міс.

3 240

3 міс.

7 020

6 міс.

12 960

12 міс.

24 300

Пільговий 12 міс. (8+4)

16 200

Close Menu