Skip to main content
search
Інші новиниБез категорії

Новий сервіс: FlyDoc – доступна повнофункційна демонстраційна версія на 1 місяць.

By 18.10.20187 Лютого, 2024No Comments

флайдок

Сервіс FlyDoc являє собою модуль, який вбудовується у систему для автоматизації бізнесу (УТП, УВП, ЗУП, BAS, UA-Бюджет) та дозволяє обмінюватися юридично значними електронними документами з користувачами програм FlyDoc, FREDO ДокМен, M.E.Doc, СОТА, через сервер обміну електронними документами “ПТАХ”. Сервіс підтримую роботу з електронними цифровими підписами (ЕЦП) усіх акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК), у том числі й з безкоштовними ЕЦП від Державної Фіскальної Служби України.

Основні функціональні можливості сервісу “FlyDoc”.

 • Створення, підписання, відправка, отримання, погодження й відхилення електронних документів.
 • Створення електронних документів на підставі документів системи для автоматизації бізнесу.
 • Створення документів у системі для автоматизації бізнесу на підставі вхідних електронних документів.
 • Зв’язок й контроль відповідності облікових документів систем для автоматизації бізнесу й електронних документів.
 • Групове підписання та відправка електронних документів.
 • Створення, підписання та відправка електронних документів за розкладом.
 • Перевірка сертифікатів й установка позначки часу при підписані електронних документів.
 • Автоматичне приймання електронних документів.
 • Відображення факсиміле на електронних документах.

Переваги сервісу “FlyDoc”

 • Проста інтеграція у системі для автоматизації бізнесу. Підвищити ефективність роботи й зменшує витрати на підтримку єдиної системи автоматизації бізнесу.
 • Повністю відкритий код. Можливість доробки під індивідуальні потреби й особливості документообігу на підприємстві.
 • Звичний й зручний інтерфейс. Робота з електронними документами відбувається у звичній системі автоматизації без необхідності додаткового навчання користувачів роботі у іншій програмі.
 • Зберігання електронних документів у єдиній базі даних системи автоматизації. Підготовка, підпис, відправка, отримання й зберігання електронних документів відбувається з корпоративної системи автоматизації без необхідності додаткового обміну з іншими програмами електронного документообігу, що забезпечує єдиний стандарт резервного копіювання та збереженості даних.
 • Робота з сервісом відбувається з любого робочого місця, де встановлена система автоматизації, починаючи від локального комп’ютеру й закінчуючи “хмарним” сервісом.
 • Гнучка система настройки прав доступу. Розмереження прав доступу до електронних документів засобами системи для автоматизації дає можливість налаштовувати доступ користувачів до типів електронних документів й дії з ними.
 • Обмін з любим клієнтом електронного документообігу (у т.ч. “FREDO”, “ДокМен”,M.E.Doc”, “СОТА”), які використовують сервер електронного документообігу “ПТАХ”.

Позиціювання різних сервісів електронного документообігу

Сервіс “FREDO ДокМен” – це готове недороге програмне рішення на операційній системі Windows для електронного документообігу, інтегроване з типовими конфігураціями. Зберігання юридично значних електронних документів відбувається безпосередньо у програмі “FREDO”. Сервіс зручний для невеликих компаній з простим та необ’ємним внутрішнім документообігом.

Сервіс “FlyDoc” потребує попередньої інтеграції у систему автоматизації й призначений для середніх та великих компаній зі складним внутрішнім документообігом та великою кількістю робітників, які працюють з електронними документами. Зберігання електронних документів (у т.ч. й юридично значних) відбувається безпосередньо у системі автоматизації та відповідно може працювати у любій операційній системі (Microsoft Windows, Linux, Mac OS X) та базі даних (Microsoft SQL Server, PostgreSQL, IBM DB2, Oracle Database), з якими працює сервер та клієнт платформи.

Таким образом сервіси “FREDO ДокМен” та “FlyDOC” займають по суті різні ніші та пропонують нашим користувачам весь спектр роботи з електронним документообігом: від простого й легкого рішення до глибокої інтеграції електронного документообігу у систему автоматизації.

Придбання сервісу “FlyDoc”

З 03.10.2018 р. у продажу наступні сервіси

Назва сервісу Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу “FlyDoc” для юридичної особи на 1 рік 9360,00
Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу “FlyDoc” для фізичної особи – підприємця (ФОП) на 1 рік 4680,00

Сервіс “FlyDoc” може оформити любий користувач основної поставки програмних продуктів “BAS”. На один реєстраційний номер основної поставки можливо оформити необмежену кількість доступів до сервісу “FlyDoc”. При оформлені доступу до сервісу “FlyDoc” необхідно обов’язково вказати реєстраційний номер основної поставки та код (ЕДРПОУ або ДРФЛ) користувача.

Після придбання користувачем сервісу, обслуговуюча компанія повинна передати дані для реєстрації доступу до сервісу по звичайним каналам. Ключ активації буде готовий протягом доби після реєстрації доступу до сервісу та буде доступен користувачу безпосередньо у сервісі “FlyDoc”. Ключ активації діє протягом року з дати реєстрації доступу до сервісу.

Користувачі базової версії не зможуть використовувати сервіс “FlyDoc”, т.і. у базових версіях програм закрита можливість зміни коду конфігурації й відповідно інтеграція сервісу “FlyDoc” неможлива. Користувачам базових поставок рекомендується використовувати сервіс “FREDO ДокМен”.

Демонстраційна версія сервісу “FlyDoc”

На сайті https://flydoc.in.ua у вільному доступі розміщена для завантаження дистрибутив “FlyDoc” та користувацької інструкція з установки й використання.

Любій юридичній та фізичній особі – підприємцю (ФОП) доступна повнофункціональна версія “FlyDoc” терміном на 1 місяць для демонстрації й оцінки можливостей сервісу. Для активації 1 місяця повного доступу звертайтесь до своєї обслуговуючої компанії або оформити заявку на сайті: https://flydoc.in.ua.

Інтеграція сервісу “FlyDoc” з системами автоматизації

Сервіс “FlyDoc” постачається у вигляді модулю, який необхідно інтегрувати у систему автоматизації. Для роботи сервісу потрібна платформа версії 8.2.19 та вище. Сервіс підтримує роботу як зі звичайним, так й з керованим інтерфейсом.

Роботи з інтеграції не входять у вартість сервісу й можуть бути виконані кваліфікованим спеціалістом самостійно (за допомогою інструкції з інтеграції) або заказані у обслуговуючої компанії. Вартість таких робіт обмовляється з обслуговуючою компанією окремо.

Подати заявку:

  Close Menu