Skip to main content
search
Інші новиниБез категорії

Початок продажів галузевого рішення “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу”

By 14.12.202028 Червня, 2022No Comments

Сповіщаємо про початок продажів галузевого рішення “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу”. Програма “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” призначена для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку комбінатів хлібопродуктів, елеваторів, мукомельних і комбікормових заводів будь якого розміру і типу

Найменування Рекомендована роздрібна
ціна, грн. без ПДВ
Business Automation Software for AGRO. Accounting of elevator, mill and feed mill 18 600,00
Business Automation Software for AGRO. Accounting of elevator, mill and feed mill. Kit for 5 users 33 450,00
Business Automation Software for AGRO. Accounting of elevator, mill and feed mill. Client License for 1 user 4 500,00
Business Automation Software for AGRO. Accounting of elevator, mill and feed mill. Client License for 5 users 18 000,00
Business Automation Software for AGRO. Accounting of elevator, mill and feed mill. Client License for 10 users 27 900,00
Business Automation Software for AGRO. Accounting of elevator, mill and feed mill. Client License for 20 users 48 000,00
Business Automation Software for AGRO. Accounting of elevator, mill and feed mill. Client License for 50 users 102 000,00

Зняття з продажу і підтримки Рішення “Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України”

Одночасно з виходом прикладного рішення “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” з 15.12.2020 г. знімаються з продажу програмні продукти, що містять конфігурацію “Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України”.

Звертаємо увагу, що електронні поставки програмних продуктів, що містять конфігурацію “Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України”, будуть доступні до завантаження до 31.01.2021 р. Починаючи з 01.02.2021 р. завантажити електронну поставку зазначених продуктів на Порталі ІТС буде неможливо.

В програмі “Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України” здійснюється підтримка законодавства 2020 року (включаючи регламентовану звітність 2020 року). Зміни законодавства 2021 року реалізовуватися не будуть. Підтримка програми “Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України” припиняється з 1 квітня 2021 (після закінчення здачі звітності 2020 року).

Користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію “Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України”, можуть перейти на прикладне рішення “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” на пільгових умовах

Перехід на прикладне рішення “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” здійснюється оновленням актуальної версії конфігурації “Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України” редакції 1.2 (на момент виходу інформаційного листа – версії 1.2.55.2), при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (без змін і втрат).

Апгрейд

Апгрейд основних поставок на стандартних умовах

Придбати продукт “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” на умовах апгрейду можуть зареєстровані користувачі перерахованих нижче програмних продуктів:

  • “BAS Бухгалтерія” версій Базова та ПРОФ;
  • всі версії продуктів попередніх версій, що містять конфігурацію “Бухгалтерія для України”.

Придбати продукт “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу. Комплект на 5 користувачів” на умовах апгрейда можуть зареєстровані користувачі перерахованих нижче програмних продуктів:

  • “BAS Бухгалтерія” версій Базова та ПРОФ;
  • всі версії продуктів попередніх версій, що містять конфігурацію “Бухгалтерія для України”;
  • “Business Automation Software for AGRO. Accounting of elevator, mill and feed mill”.

Вартість апгрейда обчислюється за формулою: вартість придбаного програмного продукту мінус вартість переданого на апгрейд продукту плюс 27 грн., але не менше половини вартості продукту

Для виконання апгрейда необхідно повернути реєстраційну картку, користувацьку угоду і ключ захисту платформи (тільки для продуктів з апаратним захистом). Ключі захисту конфігурації залишаються у користувачів для можливості архівного перегляду даних.

Апгрейд основних поставок на пільгових умовах

Придбати продукт “Business Automation Software for AGRO. Accounting of elevator, mill and feed mill” на умовах апгрейда за фіксованою ціною 300 грн. можуть зареєстровані користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію “Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України” версії ПРОФ при наявності чинного договору ІТС.

Придбати продукт “Business Automation Software for AGRO. Accounting of elevator, mill and feed mill. Kit for 5 users” на умовах апгрейда за фіксованою ціною 300 грн. можуть зареєстровані користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію “Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України” в комплекті на 5 користувачів при наявності чинного договору ІТС.

Звертаємо увагу, що пільговий апгрейд виконується тільки на основну поставку продукту без урахування додаткових і серверних ліцензій. Обмежень за термінами пільгового апгрейда немає.

Для виконання апгрейда необхідно повернути реєстраційну картку, користувацьку угоду і ключ захисту платформи (тільки для продуктів з апаратним захистом). Ключі захисту конфігурації залишаються у користувачів для можливості архівного перегляду даних.

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування програмних продуктів “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу” і підтримка користувачів в частині роботи з платформою здійснюється за договором інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом ІТС Галузевий 1-ї категорії.

Замовити перехід на “BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу”:
    Close Menu