Skip to main content
search
Інші новиниБез категорії

Початок продажів програмних продуктів на базі нового рішення ERP-класу “BAS Будівництво. ERP”

By 16.06.202128 Червня, 2022No Comments

Сповіщаємо про початок продажів програмних продуктів на базі нового рішення ERP-класу “BAS Будівництво. ERP”, призначеного для автоматизації діяльності будівельних компаній, що здійснюють будь-які види будівельної діяльності, в тому числі вертикально-інтегрованих холдингів, що реалізують повний цикл будівництва.

З 30.03.2021 р. в продажі продукти:

Найменування Рекомендована роздрібна
ціна, грн. без ПДВ
Business automation software for Construction. Enterprise resource planning (BAS Будівництво. ERP) 240 000,00
Business automation software for Construction. Enterprise resource planning. Subsidiary and branch license 80 000,00
Business automation software for Construction ERP. Client License for 1 user 5 000,00
Business automation software for Construction ERP. Client License for 5 users 22 500,00
Business automation software for Construction ERP. Client License for 10 users 40 000,00
Business automation software for Construction ERP. Client License for 20 users 70 000,00
Business automation software for Construction ERP. Client License for 50 users 160 000,00
Business automation software for Construction ERP. Client License for 100 users 300 000,00

ОСНОВНІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ПРОДУКТІВ “BAS Будівництво. ERP”

Прикладне рішення “BAS Будівництво. ERP” розроблено на базі флагманського продукту BAS ERP і містить всю функціональність даного продукту

“BAS Будівництво. ERP” автоматизує наступну галузеву специфіку будівництва:

  • формування кошторисів;
  • календарне планування робіт;
  • розподіл робіт між власними силами і субпідрядниками, укладання умов за договорами з підрядниками;
  • формування потреби в матеріалах, трудових і машинних ресурсах на весь життєвий цикл проекту;
  • оперативне планування і відображення факту робіт c деталізацією: зміна, день, тиждень, декада, місяць;
  • візуалізація планових даних і можливість вносити факт, як в Excel;
  • відображення відхилення від графіка із зазначенням причини відхилення;
  • планування ресурсів з деталізацією до конкретного транспортного засобу або спеціальності робітників;
  • перепланування робіт проекту за фактом виконання;
  • план-фактний аналіз виконання робіт і проекту в цілому;
  • порівняння сценаріїв проекту;
  • аналіз планових і фактичних даних з витрат ресурсів;
  • аналіз забезпеченості ресурсами за проектом;
  • закриття робіт субпідрядників;
  • закриття робіт замовником;
  • формування друкованих форм КБ-2в, КБ-3в;
  • списання матеріалів, формування друкованої форми М29;
  • ведення взаєморозрахунків з субпідрядниками та замовником.

Детальний опис функціональних можливостей програми “BAS Будівництво. ERP” >>>

Порядок продажу програмних продуктів

Розповсюдження і впровадження програмних продуктів “BAS Будівництво. ERP” ведеться тільки членами Всеукраїнської громадської організації “Спілка автоматизаторів бізнесу” (САБ) (див. докладніше http://unionba.com.ua/), які мають діючий статус Центр ERP або Кандидат в Центри ERP.

Право придбання продукту “Business automation software for Construction. Enterprise resource planning. Subsidiary and branch license” мають зареєстровані користувачі продукту “Business automation software for Construction. Enterprise resource planning”.

Програмний продукт постачається в електронному вигляді. У комплект поставки входять всі необхідні дистрибутиви, документація, набір пін-кодів, реєстраційна анкета і користувацька угода. Можна придбати основну поставку програмного продукту разом з клієнтськими і серверними ліцензіями.

Дистрибутиви програмних продуктів доступні після придбання в особистому кабінеті користувача на Порталі ІТС (https://portal.bas-soft.eu/).

Програмні продукти “BAS Будівництво. ERP” є захищеними і містять фрагменти коду, які не підлягають зміні користувачем, мають захист від несанкціонованого використання. При цьому реалізований принцип максимальної відкритості коду для забезпечення можливості адаптації продукту під потреби кінцевих користувачів.

Розширення кількості автоматизованих робочих місць для продуктів “BAS Будівництво. ERP” здійснюється придбанням клієнтських ліцензій на платформу (на 1, 5, 10, 20, 50, 100 і більше робочих місць) і клієнтських ліцензій на конфігурацію (на 1, 5, 10, 20, 50 або 100 робочих місць), в разі захисту конфігурації системою ліцензування конфігурацій (СЛК).

Кількість придбаних ліцензій на використання конфігурації і платформи визначається виходячи з потреби в максимальній кількості одночасно працюючих користувачів з конфігурацією.

Для роботи в варіанті клієнт-сервер необхідно придбати ліцензію на використання в серверному варіанті.

Апгрейд

Апгрейд за фіксованою ціною

Зареєстровані користувачі програмних продуктів “Business automation software for enterprise resource planning” та комплектів на 10 користувачів + сервер конфігурації “Управління будівельною організацією для України”, які мають діючий договір ІТС, можуть придбати продукт “Business automation software for Construction. Enterprise resource planning” на умовах апгрейда за фіксованою ціною 80000 грн.

Звертаємо увагу, що даний апгрейд виконується тільки на основну поставку товару без урахування додаткових і серверних ліцензій. Обмежень за термінами апгрейда за фіксованою ціною немає.

Апгрейд основних поставок

Придбати продукт Business automation software for Construction. Enterprise resource planning на умовах апгрейда можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

  • всі версії продуктів лінійки  7.7;
  • всі версії продуктів, які включають одну або декілька конфігурацій:
  • Бухгалтерія;
  • Управління торгівлею;
  • Зарплата і Управління Персоналом;
  • Управління невеликою фірмою;
  • Управління торговим підприємством;
  • Управління виробничим підприємством;
  • всі версії технологічних поставок;
  • Підрядник будівництва 3.0. Управління будівельним виробництвом;
  • Пiдрядник будiвництва 4.0. Керування фiнансами;
  • Бухгалтерія будівельної організації;
  • Управління будівельною організацією для України;
  • версії продуктів BAS:
  • BAS Бухгалтерія (всі версії);
  • BAS Малий бізнес (всі версії);
  • BAS Управління торгівлею;
  • BAS Комплексне управління підприємством;
  • BAS Будівництво. Бухгалтерія;
  • BAS Будівництво. Керування фінансами.

Апгрейд ліцензій для віддаленого офісу

Для користувачів продуктів для віддаленого офісу  передбачено придбання продукту “Business automation software for Construction. Enterprise resource planning. Subsidiary and branch license” на умовах апгрейда. Обов’язковою умовою такого апгрейда є наявність у користувача програмного продукту “BAS Будівництво. ERP”.

Апгрейд ліцензій

Для користувачів, які здійснили перехід галузевих продуктів  для будівельної галузі на “BAS Будівництво. ERP”, передбачений апгрейд клієнтських ліцензій цих галузевих продуктів на клієнтські ліцензії “BAS Будівництво. ERP”. Для зареєстрованих користувачів продуктів “BAS Будівництво. ERP” передбачена можливість обміну ліцензій на більшу кількість робочих місць.

Порядок проведення апгрейда

Для уточнення можливості виконання апгрейда і його проведення користувачам слід звертатися до АБ-Центру

Вартість апгрейда обчислюється за формулою: сумарна вартість придбаних програмних продуктів мінус вартість переданого на апгрейд продукту плюс 27 грн., але не менше половини вартості набору продуктів.

Для виконання апгрейда необхідно повернути реєстраційну картку, користувацьку угоду і ключ захисту платформи (тільки для продуктів з апаратним захистом) програмного продукту, з якого виконується апгрейд. Ключі захисту галузевої конфігурації залишаються у користувачів для можливості архівного перегляду даних. Після виконання апгрейда користувачі зданих в апгрейд продуктів з програмним захистом зобов’язані видалити зі свого комп’ютера файл ліцензії продукту, зданого в апгрейд.

Користувач, який отримує продукт “BAS Будівництво. ERP” на умовах апгрейда, повинен завершити роботу в програмному продукті, що здається в апгрейд, до кінця поточного року з можливістю здачі річної звітності. Надалі він може користуватися зданим в апгрейд продуктом тільки для перегляду історичних облікових даних, але не повинен використовувати його для обліку поточної діяльності. Підтримка програмного продукта, зданого в апгрейд, не надається.

Якщо такі умови для користувача не прийнятні, то він може придбати прикладне рішення “BAS Будівництво. ERP” без апгрейдної знижки, тобто за повну ціну.

Заміна типу захисту

Заміна типу захисту для продуктів “BAS Будівництво. ERP” не передбачена.

ЗНЯТТЯ З ПРОДАЖІВ І ПІДТРИМКА ERP-РІШЕННЯ ДЛЯ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ ПОПЕРЕДНЬОГО ПОКОЛІННЯ

Галузева конфігурація ERP-класу для будівельної галузі попереднього покоління “Управління будівельною організацією для України” випущена в жовтні 2009 року. За минулий час продукти на базі даної конфігурації зарекомендували себе з позитивного боку на багатьох підприємствах будівельної галузі. Однак сама конфігурація застаріла як технологічно, так і функціонально, і її розвиток в подальшому не планується.

Підтримка програмних продуктів, розроблених на технологіях попереднього покоління, які на поточний момент поступово застарівають, вимагають все більших витрат для підтримки продукту в актуальному стані, тому з грудня 2020 року підвищено вартість сервісного обслуговування конфігурації “Управління будівельною організацією для України”

З огляду на випуск галузевого рішення для будівельної галузі ERP-класу нового покоління і зростаючу вартість підтримки аналогічного рішення попереднього покоління оголошуємо про зняття з продажів програмних продуктів на базі конфігурації “Управління будівельною організацією для України” з 1 червня 2021 року і припинення її підтримки з 2023 року (після здачі звітності за 2022 рік, орієнтовно з квітня 2023 року).

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сервісне обслуговування програмних продуктів “BAS Будівництво. ERP” і підтримка користувачів в частині роботи з платформою здійснюється за договором інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом ІТС Галузевий 3-ї категорії.

Підтримка в частині платформи здійснюється Лінією консультацій з 9:30 до 17:30 за київським часом, крім субот, неділь та святкових днів (за розпорядком роботи київських підприємств):

  • за телефоном +380 (44) 222-72-10, +380 (44) 222-72-45,
  • електронною поштою: hotline@bas-soft.eu.

Підтримка в частині конфігурації “BAS Будівництво. ERP” здійснюється компанією “Камала Cофт” з 09:30 до 17:30 за київським часом, крім субот, неділь та святкових днів (за розпорядком роботи київських підприємств):

  • телефон лінії консультацій +380 (44) 465-63-62;
  • адреса електронної пошти: hline@kamala-soft.com.

Оновлення платформи і прикладних рішень BAS публікуються на сайті https://dl.bas-soft.eu. Доступ на сайт здійснює за логіном і паролем доступу на Портал ІТС.

Лишити заявку на презентацію продукту:
    Close Menu