Skip to main content
search
Інші новиниБез категорії

Початок продажів рішення “BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях”

By 21.07.202128 Червня, 2022No Comments

Сповіщаємо про початок продажів галузевого рішення “BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях”. Програма “BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях” призначена для автоматизації управління і обліку на підприємстві житлово-комунальної сфери будь-якої організаційної форми. Дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами його діяльності.

З 17.06.2021 р. в продажі продукти:

Найменування Рекомендована роздрібна
ціна, грн. без ПДВ
Business automation software for Accounting in ACMB and management companies 6 690,00
Business automation software for Accounting in ACMB and management companies. Additional license for 1 house 2 100,00
Business automation software for Accounting in ACMB and management companies. Additional license for 5 houses 8 400,00
Business automation software for Accounting in ACMB and management companies. Additional license for 10 houses 16 170,00
Business automation software for Accounting in ACMB and management companies. Additional license for 20 houses 31 500,00
Business automation software for Accounting in ACMB and management companies. Additional license for 50 houses 73 500,00
Business automation software for Accounting in ACMB and management companies. Transition kit 10* 24 570,00
Business automation software for Accounting in ACMB and management companies. Transition kit 50* 81 900,00

* Зазначені програмні продукти призначені для пільгового переходу з програм для автоматизації ЖКГ попереднього покоління і не продаються у вигляді окремих програмних продуктів.

Особливості отримання електронних поставок програмних продуктів

Після придбання програмних продуктів партнеру в його особистий кабінет на порталі інформаційно-технологічного супроводу (далі – Портал ІТС) за адресою https://portal.bas-soft.eu/ буде передано комплект електронної поставки, що містить реєстраційний номер, пін-коди для активації продукту та його реєстрації, а також посилання на завантаження дистрибутиву, документації та інших матеріалів, які включено до складу придбаного продукту.

Продукт реєструється в базі технічної підтримки одночасно з передачею продукту партнеру. Після цього покупець продукту отримує статус офіційного користувача. Паперові варіанти реєстраційних карток не друкуються. Для підтвердження правомірності володіння ліцензійним продуктом користувачеві достатньо роздрукувати електронний варіант заповненої реєстраційної картки та мати документи, що підтверджують легальність придбання.

Партнер може передати користувачеві продукт різними способами:

  • завантажити та особисто встановити продукт на комп’ютер користувача;
  • переслати комплект поставки електронною поштою;
  • зареєструвати продукт в особистому кабінеті користувача на Порталі ІТС за адресою https://portal.bas-soft.eu/, після чого в особистому кабінеті користувача з’являться посилання на завантаження дистрибутиву та пін-коди, які необхідні для активації продукту.

Звертаємо увагу, посилання на завантаження дистрибутиву будуть дійсні протягом 30 днів з моменту “відвантаження” продукту партнеру. Необхідно за цей період встигнути завантажити дистрибутив програмного продукту.

Документація та супровідні матеріали надаються у форматі ресурсу https://its.bas-soft.eu/. Документація має ієрархічну структуру (“дерево”), що складається з глав, при цьому кожна глава, у свою чергу, є вузлом ієрархічної структури. Таке представлення дозволяє відразу бачити зміст книги і швидко переходити до потрібної глави.

Для встановлення програми на комп’ютер необхідно розпакувати архів і запустити autorun.exe. Далі у діалозі можна встановити програму повністю “за один клік” або вибрати встановлення частинами, а також переглянути документацію та супровідні матеріали.

Рішення “BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях” є захищеними і містять фрагменти коду, які не підлягають зміні користувачем, мають захист від несанкціонованого використання. При цьому реалізований принцип максимальної відкритості коду для забезпечення можливості адаптації продукту під потреби кінцевих користувачів.

Для розширення кількості об’єктів ЖКГ, для яких в програмі можна вести облік, необхідно докупити додаткові галузеві ліцензії “BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях” на відповідну кількість будинків.

Розширення кількості автоматизованих робочих місць здійснюється придбанням клієнтських ліцензій на платформу (на 1, 5, 10, 20, 50, 100, 300, 500 робочих місць). Кількість ліцензій на використання конфігурації і платформи визначається виходячи з потреби в максимальній кількості одночасно працюючих користувачів з конфігурацією.

Для роботи у варіанті клієнт-сервер необхідно придбати ліцензію на використання в серверному варіанті.

Зняття з продажу і підтримки Рішення “Облік в ОСББ, розрахунок квартплати в Україні”

Одночасно з випуском програми “BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях” з 17.06.2021 р. знімаються з продажу програмні продукти, що включають рішення “Облік в ОСББ, розрахунок квартплати в Україні”. Рекомендуємо клієнтам і партнерам до цього часу прийняти зважене рішення і або закрити контракти на поставку програмної продукції, які включають рішення “Облік в ОСББ, розрахунок квартплати в Україні”, або переоформити їх на поставку програми “BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях”.

Звертаємо увагу, що електронні поставки програмних продуктів, що містять конфігурацію “Облік в ОСББ, розрахунок квартплати в Україні”, будуть доступні до завантаження до 31.07.2021 р. Починаючи з 01.08.2021 р. завантажити електронну поставку зазначених продуктів на Порталі ІТС буде неможливо.

Підтримка програми “Облік в ОСББ, розрахунок квартплати в Україні” здійснюється до 31.07.2021 р.

Користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію “Облік в ОСББ, розрахунок квартплати в Україні”, можуть перейти на прикладне рішення “BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях” на пільгових умовах (див. розділ “Апгрейд основних поставок на пільгових умовах”).

Для початку роботи в програмі “BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях” необхідно перенести дані з конфігурації “Облік в ОСББ, розрахунок квартплати в Україні” (відповідні інструменти для переходу включені до складу дистрибутива програмних продуктів “BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях”).

Апгрейд

Апгрейд основних поставок на пільгових умовах

Для зареєстрованих користувачів програмних продуктів, що включають конфігурацію “Облік в ОСББ, розрахунок квартплати в Україні”, та які мають діючий договір ІТС, передбачено придбання програми “BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях” і додаткових ліцензій на розширення кількості будинків обліку на умовах апгрейда за фіксованою ціною 300 грн. Варіанти пільгового переходу з різних версій наведені в таблиці:

Продукт, який здається, що містить конфігурацію Продукт, що купується
Облік в ОСББ, розрахунок-квартплати в Україні СТАНДАРТ BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях
Облік в ОСББ, розрахунок квартплати в Україні версії ПРОФ BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях. Комплект для переходу 10
Облік в ОСББ, розрахунок квартплати в Україні версії КОРП BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях. Комплект для переходу 50

Звертаємо увагу, що пільговий апгрейд виконується без урахування додаткових клієнтських ліцензій на розширення робочих місць і серверних ліцензій. Обмежень щодо термінів пільгового апгрейда немає.

Звертаємо увагу, що продукти “BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях. Комплект для переходу 10” і “BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях. Комплект для переходу 50” хоч і дозволяють вести облік для декількох (10 або 50) будинків, але працюють тільки на одному робочому місці. В разі потреби використання зазначених програм на кількох робочих місцях слід, після здійснення пільгового апгрейда, придбати необхідну кількість клієнтських ліцензій на додаткові робочі місця (на 1, 5, 10, 20, 50, 100, 300, 500).

Для виконання апгрейда необхідно повернути реєстраційну картку і користувацьку угоду.

Заміна типу захисту

Заміна типу захисту для прикладного рішення “BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях” не передбачена.

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування прикладного рішення “BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях” і підтримка користувачів в частині роботи з платформою здійснюється за договором інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом ІТС Галузевий 1-ї категорії.

Оновлення платформи і прикладних рішень BAS публікуються на сайті https://dl.bas-soft.eu. Доступ на сайт здійснює за логіном і паролем доступу на Портал ІТС.

Замовити безкоштовну презентацію “BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях”
    Close Menu