Skip to main content
search
Інші новиниБез категорії

Початок продажу нового програмного продукту “BAS Будівництво. Бухгалтерія”

By 14.07.202030 Червня, 2022No Comments

строительство

Повідомляємо про початок продажу галузевих прикладних рішень “BAS Будівництво. Бухгалтерія”. Рішення “BAS Будівництво. Бухгалтерія” призначені для ведення бухгалтерського і податкового обліку на підприємствах будівельної галузі і дозволяє автоматизувати повний інвестиційний цикл діяльності підприємств інвестора, замовника або підрядника.

З 08.07.2020 р. в продажу продукти:

Найменування Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ
Business Automation Software for Construction. Accounting 8 400,00
Business Automation Software for Construction. Accounting. Kit for 5 users 18 300,00
Business Automation Software for Construction. Accounting. Client License for 1 user 2 400,00
Business Automation Software for Construction. Accounting. Client License for 5 users 10 800,00

Ознайомитись з функціоналом >>>

Одночасну з виходом прикладного рішення “BAS Будівництво. Бухгалтерія” з 08.07.2020 р. знімаються з продажу програмні продукти, які містять конфігурацію “Бухгалтерія будівельної організації”.

Звертаємо увагу, що електронні поставки програмних продуктів, які містять конфігурацію “Бухгалтерія будівельної організації”, будуть доступні для завантаження до 31.07.2020 р. Починаючи з 01.08.2020 р. завантажити електронну поставку вказаних продуктів на Порталі ІТС буде неможливо.

Технічна підтримка конфігурації “Бухгалтерія будівельної організації” буде здійснюватися до кінця здачі регламентованої звітності за 2020 рік (орієнтовано до кінця квітня 2021 року).

Користувачі програмних продуктів, які містять конфігурацію “Бухгалтерія будівельної організації”, можуть перейти на прикладне рішення “BAS Будівництво. Бухгалтерія” на пільгових умовах (див. розділ “Апгрейд основних поставок на пільгових умовах” і “Апгрейд ліцензій”).

Перехід на прикладне рішення “BAS Будівництво. Бухгалтерія” здійснюється оновленням актуальної версії конфігурації “Бухгалтерія будівельної організації” редакції 1.2 або 2.0 (на момент виходу інформаційного листа – версії 1.2.57 і 2.0.11 відповідно), при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (без змін і втрат).

Апгрейд

Апгрейд основних поставок на стандартних умовах

Придбати продукт “Business Automation Software for Construction. Accounting” на умовах апгрейда можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

  • всі версії продуктів попередніх версій, які містять конфігурацію “Бухгалтерія для України”;
  • всі версії продуктів попередніх версій, які містять конфігурацію “Пiдрядник будiвництва 4.0. Керування фінансами”.

Придбати продукт “Business Automation Software for Construction. Accounting. Kit for 5 users” на умовах апгрейда можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

  • всі версії продуктів попередніх версій, які містять конфігурацію “Бухгалтерія для України”;
  • всі версії продуктів попередніх версій, які містять конфігурацію “Пiдрядник будiвництва 4.0. Керування фінансами”;
  • всі версії продуктів попередній версій, які містять конфігурацію “Бухгалтерія будівельної організації” версії ПРОФ;
  • Business Automation Software for Construction. Accounting.

Вартість апгрейда обчислюється за формулою: вартість придбаного програмного продукту мінус вартість продукту, який здається в апгрейд, плюс 27 грн., але не менше половини вартості придбаного продукту.

Для виконання апгрейда необхідно повернути реєстраційну картку, користувацьку угоду і ключ захисту платформи (тільки для продуктів з апаратним захистом). Ключі захисту конфігурації залишаються у користувачів для можливості архівного перегляду даних.

Апгрейд основних поставок на пільгових умовах

Придбати продукт “Business Automation Software for Construction. Accounting” на умовах апгрейда за фіксованою ціною 300 грн. можуть зареєстровані користувачі програмних продуктів, які містять конфігурацію “Бухгалтерія будівельної організації” версії ПРОФ за наявності чинного договору ІТС.

Придбати продукт “Business Automation Software for Construction. Accounting. Kit for 5 users” на умовах апгрейда за фіксованою ціною 300 грн. можуть зареєстровані користувачі програмних продуктів, які містять конфігурацію “Бухгалтерія будівельної організації” в комплекті на 5 користувачів за наявності чинного договору ІТС.

Звертаємо увагу, що пільговий апгрейд виконується тільки на основну поставку продукту без врахування додаткових і серверних ліцензій. Обмеження за термінами пільгового апгрейда немає.

Для виконання апгрейда необхідно повернути реєстраційну картку, користувацьку угоду і ключ захисту платформи (тільки для продуктів з апаратним захистом). Ключі захисту конфігурації залишаються у користувачів для можливості архівного перегляду даних.

Сервісне обслуговування прикладних рішень “BAS Будівництво. Бухгалтерія” і підтримка користувачів в частині роботи з платформою здійснюється по договору Інформаційно-технічної підтримки (ІТС) з активним сервісом “ІТС Галузевий” 1-ї категорії.

Підтримка в частині платформи здійснюється Лінією консультацій з 9:00 до 17:30 за київським часом, окрім субот, неділь та святкових днів

Замовити демонстрацію програмного продукту:
    Close Menu