Skip to main content
search
Інші новиниБез категорії

Початок продажу продуктів “BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом”

By 17.02.20229 Серпня, 2022No Comments

Початок продажу продуктів “BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом”

Повідомляємо початок продажу галузевого прикладного рішення “BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом”, призначеного для автоматизації виробничого планування, планування ресурсів підприємства, обліку виконання виробничих показників та забезпеченості підприємства ресурсами, складського обліку запасів та аналізу виробничих показників. Прикладне рішення може використовуватися в будівельних організаціях усіх рівнів (генеральними підрядниками, підрядниками та субпідрядниками).

З 18.02.2022 р. в продажі продукти:

НазваРекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ
Business Automation Software for Construction. Building Production Management9 300,00
Business Automation Software for Construction. Building Production Management. Client License for 1 user4 680,00
Business Automation Software for Construction. Building Production Management. Client License for 5 users16 224,00
Business Automation Software for Construction. Building Production Management. Client License for 10 users31 200,00

ПОРЯДОК продажу програмних продуктів

Розповсюдження та впровадження програмних продуктів “BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом” ведеться тільки членами Всеукраїнської громадської організації “Спілка автоматизаторів бізнесу” (САБ).

Програмний продукт постачається в електронному вигляді. В комплект поставки входять всі необхідні дистрибутиви, документація, набір пін-кодів, реєстраційна анкета і згода користувача. Можливо придбати основну поставку програмного продукту разом з клієнтськими і серверними ліцензіями.

Дистрибутиви програмних продуктів доступні після придбання в особистому кабінеті користувача на Порталі ІТС (https://portal.bas-soft.eu/).

Особливості отримання електронних поставок програмних продуктів

Після придбання програмних продуктів партнеру в його особистий кабінет на порталі інформаційно-технологічного супроводу (далі – Портал ІТС) за адресою https://portal.bas-soft.eu/ буде передано комплект електронної поставки, який включає реєстраційний номер, пін-коди для активації продуктів і його реєстрації, а також посилання на завантаження дистрибутиву, документації та інших матеріалів, які передбачено в складі даного продукту.

Продукт реєструється в базі технічної підтримки одночасно з передачею продукту партнеру. Після цього покупець продукту отримує статус офіційного користувача. Паперові варіанти реєстраційних карток не друкуються. Для підтвердження володіння ліцензійним продуктом користувачу достатньо роздрукувати електронний варіант заповненої реєстраційної картки і мати документи, які підтверджують легальність придбання.

Партнер може передати користувачу продукт різними способами:

  • Завантажити і особисто встановити продукт на комп’ютер користувача;
  • Переслати комплект поставки електронною поштою;
  • Зареєструвати продукт в особистому кабінеті користувача на Порталі ІТС за адресою https://portal.bas-soft.eu/, після чого в особистому кабінеті користувача з’явиться посилання на завантаження дистрибутиву і пін-коди, необхідні для активації продукту.

Звертаємо увагу, посилання на завантаження дистрибутиву будуть дійсні протягом 30 днів з моменту “відвантаження” продукту партнеру. Необхідно за цей період встигнути завантажити дистрибутив програмного продукту.

Документація і супровідні матеріали постачаються в форматі ресурсу https://its.bas-soft.eu/. Документація має ієрархічну структуру (“дерево”), яка складається з розділів, при цьому кожний розділ являється, в свою чергу, вузлом ієрархічної структури. Таке представлення дозволяє відразу побачити зміст книги і швидко переходити до потрібного розділу.

Для установки програми на комп’ютер необхідно розпакувати архів і запустити autorun.exe. Далі в діалозі можна встановити програму повністю “одним кліком” або вибрати установку по частинам, а також переглянути документацію і супровідні матеріали.

Програмні продукти “BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом” є захищеними і містять фрагменти коду, які не підлягають зміні користувачем, мають захист від несанкціонованого використання. При цьому реалізовано принцип максимальної відкритості коду для забезпечення можливості адаптації продукту під потреби кінцевих користувачів.

Розширення кількості автоматизованих робочих місць для продуктів “BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом” здійснюється придбанням клієнтських ліцензій на платформу (на 1, 5, 10, 20, 50, 100 і більше робочих місць) і клієнтських ліцензій на конфігурацію (на 1, 5 або 10 робочих місць), у випадку захисту конфігурації системою ліцензування конфігурацій (СЛК).

Кількість ліцензій на використання конфігурації і платформи, які придбаються, визначається виходячи з потреби в максимальній кількості користувачів, які одночасно працюють з конфігурацією.

Для роботи в варіанті клієнт-сервер необхідно придбати ліцензію на використання в серверному варіанті.

зняття з продажу і підтримки рішення “підрядник будівництва 3.0. управління будівельним виробництвом”

Одночасну з виходом програмного продукту “BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом” з 18.02.2022 р. знімаються з продажу програмні продукти, які містять конфігурацію “Підрядник будівництва 3.0. Управління будівельним виробництвом”.

Звертаємо увагу, що електронні поставки програмних продуктів, які містять конфігурацію “Підрядник будівництва 3.0. Управління будівельним виробництвом” будуть доступні для завантаження до 31.03.2022 р. Починаючи з 01.04.2022 р. завантажити електронну поставку вказаних продуктів на Порталі ІТС буде неможливо.

Технічна підтримка конфігурації “Підрядник будівництва 3.0. Управління будівельним виробництвом” буде здійснюватися до початку випуску програмного продукту “BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом”.

Користувачі програмних продуктів, які містять конфігурацію “Підрядник будівництва 3.0. Управління будівельним виробництвом”, можуть перейти на програмний продукт “BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом” на пільгових умовах (див. розділ “Апгрейд основних поставок на пільгових умовах” і “Апгрейд ліцензій”).

Перехід на прикладне рішення “BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом” здійснюється оновленням актуальної версії конфігурації “Підрядник будівництва 3.0. Управління будівельним виробництвом” (на момент виходу інформаційного листа – версії 3.0.7), при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (без змін та втрат).

Апгрейд

Апгрейд основних поставок на пільгових умовах

Придбати продукт “BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом” на умовах апгрейда за фіксованою ціною 300 грн. можуть зареєстровані користувачі програмних продуктів, які містять конфігурацію “Підрядник будівництва 3.0. Управління будівельним виробництвом” за наявності діючого договору ІТС.

Звертаємо увагу, що пільговий апгрейд виконується тільки на основну поставку продукту без врахування додаткових і серверних ліцензій. Обмеження по термінам пільгового апгрейда немає.

Для виконання апгрейда необхідно повернути реєстраційну картку, угоду користувача і ключ захисту платформи (тільки для продуктів з апаратним захистом). Ключі захисту конфігурації залишаються у користувачів для можливості архівного перегляду даних.

Апгрейд ліцензій

Для користувачів, які здійснили перехід з програмних продуктів, які містять конфігурацію “Підрядник будівництва 3.0. Управління будівельним виробництвом”, на “BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом”, передбачено апгрейд клієнтських ліцензій цих галузевих продуктів на клієнтські ліцензії “BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом” на таку ж кількість робочих місць за фіксованою ціною 1320,00 грн.

Для виконання апгрейду, користувачу необхідно звертатися до членів САБ (див. список http://unionba.com.ua/participants).

Для виконання апгрейду необхідно повернути реєстраційну картку і користувацьку угоду програмного продукту, з якого виконується апгрейд. Ключі захисту конфігурації залишаються у користувачів для можливості архівного перегляду даних.

Користувач, який придбає продукт “BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом” на умовах апгрейду, повинен завершити роботу в програмному продукті, який здається в апгрейд. В подальшому він може користуватися продуктом, який здано в апгрейд, тільки для перегляду історичних облікових даних, але не повинен використовувати його для обліку поточної діяльності. Підтримка програмного продукту, який зданий в апгрейд, не надається.

Якщо такі умови для користувача неприйнятні, то він може придбати продукт “BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом” без апгрейдної знижки, тобто за повну ціну.

Заміна типу захисту

Заміна типу захисту для продуктів “BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом” не передбачена.

сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування програмних продуктів “BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом” і підтримка користувачів в частині роботи з платформою здійснюється за договором Інформаційно-технологічної супроводу (ІТС).

Підтримка в частині конфігурації “BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом” здійснюється компанією “ІМПУЛЬС-ІВЦ” з 09:30 до 17:30 у робочі дні (за розпорядком роботи київських підприємств):

  • за телефоном: +380 (44) 383-03-73;
  • електронною поштою: hline@impuls-ivc.ua .

Оновлення платформи і прикладних рішень BAS публікуються на сайті https://dl.bas-soft.eu. Доступ на сайт виконується за логіном і паролем доступу на Портал ІТС.

Close Menu