Skip to main content
search
Інші новиниБез категоріїТипові рішення

Початок продажу рішення для автоматизації магазинів – “BAS Роздрібна торгівля”

By 11.03.201928 Червня, 2022No Comments

1111

Сповіщаємо про випуск нового рішення для автоматизації магазинів – “BAS Роздрібна торгівля”. Всі права на конфігурацію належать компанії “NetHelp” (Польща).

Одночасно з виходом програмного продукту “BAS Роздрібна торгівля” з 28.02.2019 р. знімаються з продажів і підтримки програмні продукти, що містять конфігурацію “Роздрібна торгівля для України” редакції 2.0.

Звертаємо увагу, що електронні поставки програмного продукту Роздрібна торгівля для України будуть доступні для завантаження до 28.03.2019 р. Починаючи з 29.03.2019 р. завантажити електронну поставку зазначеного продукту на Порталі ІТС буде неможливо.

Користувачі програмних продуктів, які включають конфігурацію “Роздрібна торгівля для України”, можуть перейти на програмний продукт “BAS Роздрібна торгівля” на пільгових умовах.

Пільговий перехід для користувачів основних поставок, які включають конфігурацію “Роздрібна торгівля для України”

Пільговий апгрейд

Користувачі перелічених нижче програмних продуктів:

  • Роздрібна торгівля для України
  • Роздрібна торгівля для України (USB)

за наявності чинного договору ІТС можуть безкоштовно придбати продукт “BAS Роздрібна торгівля” на умовах апгрейда. Звертаємо увагу, що пільговий апгрейд виконується тільки на основну поставку товару без урахування додаткових і серверних ліцензій. Обмежень за термінами пільгового апгрейда немає.

Перехід на “BAS Роздрібна торгівля” здійснюється оновленням актуальної версії конфігурації “Роздрібна торгівля для України” (на момент виходу інформаційного листа – версія 2.0.6), при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (без змін і втрат).

Заміна типу захисту

Зареєстровані користувачі програмних продуктів “BAS Роздрібна торгівля”, що мають діючий договір ІТС, можуть замінити програмний захист основної поставки на апаратний.

Для заміни необхідно заповнити заявку (бланк заявки можна завантажити тут http://unionba.com.ua/files/ZV_ZAM_UKR.xls) і передати обслуговуючій компанії, яка є членом САБ. Заміна типу захисту платна.

Функціональні можливості програмного продукту  >>>

Close Menu