Skip to main content
search
Інші новиниАкціїБез категорії

Програма лояльності для користувачів корпоративних продуктів: знижка 30% при придбанні програми “BAS Документообіг КОРП”

By 20.04.202128 Червня, 2022No Comments

В умовах кризи, викликаної пандемією коронавірусу COVID-19, спілка професіоналів, об’єднана у Всеукраїнську громадську організацію “Спілка автоматизаторів бізнесу” (САБ), намагається залишатися лояльною до користувачів програм для автоматизації бізнесу. Так, в 2020 році були запущені акції з пільговим придбанням програми “BAS Документообіг КОРП”, в результаті яких приблизно 50% нових користувачів отримали програму на пільгових умовах.

Був проведений аналіз потреби в системах електронного документообігу в період криз і переходу на віддалену роботу, який показав високу затребуваність інструментів для організації віддаленої роботи співробітників (облік працівників, що працюють вдома, облік простоїв, звітність з віддаленої роботи) зі збереженням звичної спільної роботи над документами (наказами , договорами, заявками та т.п.), включаючи погодження та затвердження. Аналогічну думку висловлюють члени спільноти САБ і представники навчальних закладів, які акцентують увагу на тому, що пандемія фактично підштовхнула до діджіталізації процесів, і в першу чергу систем електронного документообігу.

З огляду на той факт, що епідеміологічна ситуація залишається складною і закінчення пандемії поки не передбачається, а країна і бізнес залишаються в складній економічній ситуації, мало чим відрізняється від ситуації в 2020 році, прийнято рішення з 21.04.2021 року запустити програму лояльності для корпоративних користувачів, при цьому розширивши список КОРП продуктів, користувачі яких зможуть придбати спеціальну поставку програмного продукту “BAS Документообіг КОРП” за акційною ціною.

З 21.04.2021 р. в продажі продукт:

Найменування Рекомендована роздрібна
ціна, грн. без ПДВ
Business automation software for document management. CORP (special package for corporate users) 42 000,00

Програма “BAS Документообіг КОРП” містить широкий набір можливостей для управління бізнес-процесами, а також спільною (у тому числі і віддаленою) роботою співробітників. Детальний опис функціональних можливостей конфігурації “BAS Документообіг КОРП” наводиться на сторінці https://www.bas-soft.eu/soft/bas-corp/bas-dokumentoobig/.

Програмний продукт “BAS Документообіг КОРП. Спеціальна поставка для користувачів корпоративних продуктів” можна придбати в електронному вигляді (див. нижче розділ “Порядок продажу”). У комплект поставки входять повноцінна конфігурація “BAS Документообіг КОРП” з усіма необхідними дистрибутивами, документацією, набором пінкодів, реєстраційної анкетою і користувацькою угодою.

Впровадження електронного документообігу на підприємстві на базі продукту “BAS Документообіг КОРП” дасть швидкий економічний ефект за рахунок зниження матеріальних витрат на підготовку і узгодження як внутрішніх документів, так і документів (договорів, заявок тощо) з постачальниками, підрядниками або покупцями. Можливості безшовної інтеграції з програмами “BAS ERP” і “BAS Комплексне управління підприємством” або обміну з іншими конфігураціями за правилами, що йдуть в поставці “BAS Документообіг КОРП”, дозволять інтегрувати електронний документообіг в корпоративну систему автоматизації за мінімальний час і з мінімальними витратами.

ПОРЯДОК ПРОДАЖУ

Можливість придбати продукт “BAS Документообіг КОРП. Спеціальна поставка для користувачів корпоративних продуктів” мають зареєстровані користувачі програмних продуктів:

  • “BAS ERP”,
  • “BAS Управління холдингом”,
  • “BAS Комплексне управління підприємством”,
  • “Управління виробничим підприємством для України”,
  • “Управління будівельною організацією для України”,
  • “Управління сільськогосподарським підприємством для України”,
  • “BAS АГРО. ERP”,
  • “Управління торговим підприємством”,
  • “BAS Бухгалтерія КОРП”,
  • “BAS Будівництво. ERP”.

Програма лояльності для користувачів корпоративних продуктів діє до 31 грудня 2022 р.

Для придбання спеціальної поставки “BAS Документообіг КОРП” користувачеві слід надати компанії-члену САБ копію реєстраційної анкети основної поставки одного з перерахованих вище продуктів.

Продукт “BAS Документообіг КОРП. Спеціальна поставка для користувачів корпоративних продуктів” можна придбати разом з клієнтськими і серверними ліцензіями, однак знижка на додаткові серверні і клієнтські ліцензії не розповсюджується.

Даний продукт не можна придбати на умовах апгрейду.

Звертаємо увагу, що до складу програмного продукту “BAS Документообіг КОРП. Спеціальна поставка для користувачів корпоративних продуктів” не входить договір на пільговий супровід.

Close Menu