Skip to main content
search
Інші новиниБез категорії

Вихід нового продукту “BAS Агро. Бухгалтерія”

By 30.12.202028 Червня, 2022No Comments

d3d92e7650d9ae39607e0a24a3573663

Сповіщаємо про початок продажів галузевого рішення “BAS АГРО. Бухгалтерія”. Програма “BAS АГРО. Бухгалтерія” призначена для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку, включаючи підготовку обов’язкової (регламентованої) звітності в організаціях, що здійснюють сільськогосподарську діяльність і будь-які інші види комерційної діяльності: оптову і роздрібну торгівлю продукцією сільгоспвиробництва, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т.д. Рішення може ефективно використовуватися на сільськогосподарських підприємствах, що займаються рослинництвом, тваринництвом, птахівництвом, переробкою і реалізацією сільськогосподарської продукції.

З 04.01.2021 р. в продажі продукти:

Найменування Рекомендована роздрібна
ціна, грн. без ПДВ
Business Automation Software for AGRO. Accounting 11 700,00
Business Automation Software for AGRO. Accounting. Kit for 5 users 20 100,00
Business Automation Software for AGRO. Accounting. Client License for 1 user 2 520,00
Business Automation Software for AGRO. Accounting. Client License for 5 users 9 480,00
Business Automation Software for AGRO. Accounting. Client License for 10 users 16 200,00
Business Automation Software for AGRO. Accounting. Client License for 20 users 27 900,00
Business Automation Software for AGRO. Accounting. Client License for 50 users 61 200,00

Програмний продукт постачається в електронному вигляді. У комплект поставки входять всі необхідні дистрибутиви, документація, набір пін-кодів, реєстраційна анкета і користувацька угода. Можна придбати основну поставку програмного продукту разом з клієнтськими і серверними ліцензіями.

Дистрибутиви програмних продуктів доступні після придбання в особистому кабінеті користувача на Порталі ІТС (https://portal.bas-soft.eu/).

Зняття з продажу і підтримки Рішення “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України”

З 16.01.2021 р. програмні продукти, які включають рішення “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України” знімаються з продажу. Рекомендуємо клієнтам і партнерам до цього часу прийняти зважене рішення і або закрити контракти на поставку програмної продукції, які включають рішення “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України”, або переоформити їх на поставку програми “BAS АГРО. Бухгалтерія”.

Звертаємо увагу, що електронні поставки програмних продуктів, що містять конфігурацію “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України”, будуть доступні до завантаження до 28.02.2021 р. Починаючи з 01.03.2021 р. завантажити електронну поставку зазначених продуктів на Порталі ІТС буде неможливо.

Підтримка програми “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України” здійснюється до закінчення здачі звітності за 2-й квартал 2021 року (до 31.07.2021 р.).

Користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України”, можуть перейти на прикладне рішення “BAS АГРО. Бухгалтерія” на пільгових умовах (див. розділ “Апгрейд основних поставок на пільгових умовах” та “Апгрейд ліцензій”).

Перехід на прикладне рішення “BAS АГРО. Бухгалтерія” здійснюється оновленням актуальної версії конфігурації “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України” редакції 2.0 (на момент виходу інформаційного листа – версії 2.0.23.1), при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (без змін і втрат).

Апгрейд

Апгрейд основних поставок на стандартних умовах

Придбати продукт “BAS АГРО. Бухгалтерія” на умовах апгрейда можуть зареєстровані користувачі перерахованих нижче програмних продуктів:

  • “BAS Бухгалтерія” версій Базова та ПРОФ;
  • всі версії продуктів попередніх версій, що містять конфігурацію “Бухгалтерія для України”.

Придбати продукт “BAS АГРО. Бухгалтерія. Комплект на 5 користувачів” на умовах апгрейда можуть зареєстровані користувачі перерахованих нижче програмних продуктів:

  • “BAS Бухгалтерія” версій Базова та ПРОФ;
  • всі версії продуктів попередніх версій, що містять конфігурацію “Бухгалтерія для України”;
  • “Business Automation Software for AGRO. Accounting”.

Вартість апгрейда обчислюється за формулою: вартість придбаного програмного продукту мінус вартість переданого на апгрейд продукту плюс 27 грн., але не менше половини вартості продукту.

Для виконання апгрейда необхідно повернути реєстраційну картку, користувацьку угоду і ключ захисту платформи (тільки для продуктів з апаратним захистом). Ключі захисту конфігурації залишаються у користувачів для можливості архівного перегляду даних.

Апгрейд основних поставок на пільгових умовах

Придбати продукт “BAS АГРО. Бухгалтерія” на умовах апгрейда за фіксованою ціною 300 грн. можуть зареєстровані користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України” версії ПРОФ при наявності діючого договору ІТС.

Придбати продукт “BAS АГРО. Бухгалтерія. Комплект на 5 користувачів” на умовах апгрейда за фіксованою ціною 300 грн. можуть зареєстровані користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України” в комплекті на 5 користувачів при наявності діючого договору ІТС.

Звертаємо увагу, що пільговий апгрейд виконується тільки на основну поставку продукту без урахування додаткових і серверних ліцензій. Обмежень за термінами пільгового апгрейда немає.

Для виконання апгрейда необхідно повернути реєстраційну картку, користувацьку угоду і ключ захисту платформи (тільки для продуктів з апаратним захистом). Ключі захисту конфігурації залишаються у користувачів для можливості архівного перегляду даних.

Апгрейд ліцензій

Для користувачів, які здійснили перехід з програмних продуктів, що включають конфігурацію “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України”, на “BAS АГРО. Бухгалтерія”, передбачений апгрейд клієнтських ліцензій цих галузевих продуктів на клієнтські ліцензії “BAS АГРО. Бухгалтерія” на таку ж кількість робочих місць за фіксованою ціною 1320 грн.

Для виконання апгрейда користувачам слід звертатися до членів САБ

Для виконання апгрейда необхідно повернути реєстраційну картку і користувацьку угоду програмного продукту, з якого виконується апгрейд. Ключі захисту конфігурації залишаються у користувачів для можливості архівного перегляду даних.

Користувач, який отримує продукт “BAS АГРО. Бухгалтерія” на умовах апгрейда, повинен завершити роботу в програмному продукті, що здається в апгрейд, до завершення здачі звітності за 2-й квартал 2021 року (до 31.07.2021 р). Надалі він може користуватися зданим в апгрейд продуктом тільки для перегляду історичних облікових даних, але не повинен використовувати його для обліку поточної діяльності. Підтримка програмного продукту, зданого в апгрейд, не надається.

Якщо такі умови для користувача не прийнятні, то він може придбати продукт “BAS АГРО. Бухгалтерія” без апгрейдної знижки, тобто за повну ціну.

Заміна типу захисту

Заміна типу захисту для продуктів “BAS АГРО. Бухгалтерія” не передбачена.

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування прикладного рішення “BAS АГРО. Бухгалтерія” і підтримка користувачів в частині роботи з платформою здійснюється за договором інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом ІТС Галузевий 1-ї категорії.

Підтримка в частині конфігурації “BAS АГРО. Бухгалтерія” здійснюється компанією “РАСК. ІН-АГРО” з 09:30 до 17:30 в робочі дні (за розпорядком роботи київських підприємств):

  • за телефоном: +380 (44) 394-50-81;
  • електронною поштою: hotline@inagro.com.ua;
  • система електронної комунікації «Skype»: hot_line_in_agro.

Оновлення платформи і прикладних рішень BAS публікуються на сайті https://dl.bas-soft.eu. Доступ на сайт здійснює за логіном і паролем доступу на Портал ІТС.

Детальний опис функціональних можливостей програми “BAS АГРО. Бухгалтерія” >>>

Close Menu