Skip to main content
search
Інші новиниБез категорії

Вихід нового програмного продукту “BAS Громадське харчування”

By 27.11.202028 Червня, 2022No Comments

73e8adb2de75d51982d5589209538868

Повідомляємо про початок продажів галузевого програмного рішення “BAS Громадське харчування”. Рішення “BAS Громадське харчування” призначене для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку діяльності ресторанів, кафе, підрозділів громадського харчування готельних комплексів, виробничих і кондитерських цехів та інших підприємств громадського харчування.

З 30.11.2020 р. в продажі продукти:

Найменування Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ
Business automation software for Public catering 11 700,00
Business automation software for Public catering. Client License for 1 user 2 580,00
Business automation software for Public catering. Client License for 5 users 9 300,00
Business automation software for Public catering. Client License for 10 users 15 500,00

Зняття з продажу і підтримки рішення “Громадське харчування для України”

Одночасну з виходом програмного продукту “BAS Громадське харчування” з 30.11.2020 р. знімаються з продажу програмні продукти, які містять конфігурацію “Громадське харчування для України”.

Звертаємо увагу, що електронні поставки програмних продуктів, які містять конфігурацію “Громадське харчування для України” будуть доступні для скачування до 31.01.2021 р. Починаючи з 01.02.2021 р. скачати електронну поставку вказаних продуктів на Порталі ІТС буде неможливо.

Технічна підтримка конфігурації “Громадське харчування для України” буде здійснюватися до кінця здачі регламентованої звітності 2020 рік (орієнтовано до кінця квітня 2021 року).

Користувачі програмних продуктів, які містять конфігурацію “Громадське харчування для України”, можуть перейти на програмний продукт “BAS Громадське харчування” на пільгових умовах (див. розділ “Апгрейд основних поставок на пільгових умовах” і “Апгрейд ліцензій”).

Перехід на прикладне рішення “BAS Громадське харчування для України” здійснюється оновленням актуальної версії конфігурації “Громадське харчування для України” редакції 2.0 (на момент виходу інформаційного листа – версія 2.0.22), при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (без змін і втрат).

Апгрейд

Апгрейд основних поставок на стандартних умовах

Придбати продукт “BAS Громадське харчування” на умовах апгрейду можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

  • “BAS Бухгалтерія” версій Базова та ПРОФ;
  • всі версії продуктів попередніх версій, які містять конфігурацію “Бухгалтерія для України.

Вартість апгрейда обчислюється за формулою: вартість придбаного програмного продукту мінус вартість продукту, який здається на апгрейд, плюс 27 грн., але не менше половини вартості придбаного продукту.

Для виконання апгрейду необхідно повернути реєстраційну картку, користувацьку угоду і ключ захисту платформи (тільки для продуктів з апаратним захистом). Ключі захисту конфігурації залишаються у користувачів для можливості архівного перегляду даних.

Апгрейд основних поставок на пільгових умовах

Придбати продукт “BAS Громадське харчування” на умовах апгрейду за фіксованою ціною 300 грн. можуть зареєстровані користувачі програмних продуктів, які містять конфігурацію “Громадське харчування для України” за наявності діючого договору ІТС.

Звертаємо увагу, що пільговий апгрейд виконується тільки на основну поставку продукту без врахування додаткових і серверних ліцензій. Обмеження за термінами пільгового апгрейду немає.

Для виконання апгрейду необхідно повернути реєстраційну картку, користувацьку угоду і ключ захисту платформи (тільки для продуктів з апаратним захистом). Ключі захисту конфігурації залишаються у користувачів для можливості архівного перегляду даних.

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування програмного рішення “BAS Громадське харчування” і підтримка користувачів в частині роботи з платформою здійснюється за договором Інформаційно-технічної підтримки (ІТС) з активним сервісом ІТС Галузевий 1-ї категорії.

8+4 при купівлі програми Період 12 місяців Період 6 місяців Період 3 місяці Період 1 місяць
2 700,00 4 050,00 2 160,00 1 170,00 540,00

Функціонал програмного продукту>>>

Замовити безкоштовну презентацію:
    Close Menu