Skip to main content
search
Інші новиниБез категорії

Вихід нового програмного продукту “BAS Будівництво. Керування фінансами”

By 17.09.202028 Червня, 2022No Comments

Новое решение для строительного бизнеса

Повідомляємо про початок продажів галузевих програмних продуктів “BAS Будівництво. Керування фінансами”. Рішення “BAS Будівництво. Керування фінансами” призначені для ведення бухгалтерського і податкового обліку на підприємствах будівельної галузі і дозволяють автоматизувати діяльність підрядника (включаючи роботу автотранспорту) та бюджетування.

Порядок продажу програмних продуктів

Розповсюдження та впровадження програмних продуктів “BAS Будівництво. Керування фінансами” ведеться тільки членами Всеукраїнської громадської організації “Спілка автоматизаторів бізнесу” (САБ) (див. http://unionba.com.ua/participants).

Програмний продукт постачається в електронному вигляді. В комплект поставки входять всі необхідні дистрибутиви, документація, набор пін-кодів, реєстраційна анкета і користувацька угода. Можна придбати основну поставку програмного продукту разом з клієнтськими і серверними ліцензіями.

Дистрибутиви програмних продуктів доступні після придбання в особистому кабінеті користувача на Порталі ІТС (https://portal.bas-soft.eu/).

Зняття з продажу і підтримки рішення “Підрядник будівництва 4.0. керування фінансами”

Одночасну з виходом програмного продукту “BAS Будівництво. Керування фінансами” з 18.09.2020 р. знімаються з продажу програмні продукти, які містять конфігурацію “Підрядник будівництва 4.0. Керування фінансами”.

Звертаємо увагу, що електронні поставки програмних продуктів, які містять конфігурацію “Підрядник будівництва 4.0. Керування фінансами” будуть доступні для завантаження до 31.10.2020 р. Починаючи з 01.11.2020 р. завантажити електронну поставку вказаних продуктів на Порталі ІТС буде неможливо.

Технічна підтримка конфігурації “Підрядник будівництва 4.0. Керування фінансами” буде здійснюватися до кінця здачі регламентованої звітності 2020 рік (орієнтовано до кінця квітня 2021 року).

Користувачі програмних продуктів, які містять конфігурацію “Підрядник будівництва 4.0. Керування фінансами”, можуть перейти на програмний продукт “BAS Будівництво. Керування фінансами” на пільгових умовах (див. розділ “Апгрейд основних поставок на пільгових умовах” і “Апгрейд ліцензій”).

Перехід на прикладне рішення “BAS Будівництво. Керування фінансами” здійснюється оновленням актуальної версії конфігурації “Підрядник будівництва 4.0. Керування фінансами” редакції 1.2 або 2.0 (на момент виходу інформаційного листа – версії 1.2.57 і 2.0.13 відповідно), при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (без змін і втрат).

Апгрейд

Апгрейд основних поставок на стандартних умовах

Придбати продукт “BAS Будівництво. Керування фінансами” на умовах апгрейду можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

 • всі версії продуктів “BAS Бухгалтерія”;
 • всі версії продуктів попередніх версій, які містять конфігурацію “Бухгалтерія для України;
 • всі версії продуктів попередніх версій, які містять конфігурацію “Підрядник будівництва 4.0. Керування фінансами”;
 • всі версії продуктів попередніх версій, які містять конфігурацію “Бухгалтерія будівельної організації”;
 • “BAS Будівництво. Бухгалтерія”.

Придбати продукт “BAS Будівництво. Керування фінансами. Комплект на 5 користувачів” на умовах апгрейду можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

 • всі версії продуктів “BAS Бухгалтерія”;
 • всі версії продуктів попередніх версій, які містять конфігурацію “Бухгалтерія для України”;
 • всі версії продуктів попередніх версій, які містять конфігурацію “Підрядник будівництва 4.0. Керування фінансами” версії ПРОФ;
 • всі версії продуктів попередніх версій, які містять конфігурацію “Бухгалтерія будівельної організації”;
 • всі версії продуктів, які містять “BAS Будівництво. Бухгалтерія”;
 • “BAS Будівництво. Керування фінансами”.

Вартість апгрейда обчислюється за формулою: вартість придбаного програмного продукту мінус вартість продукту, який здається на апгрейд, плюс 27 грн., але не менше половини вартості придбаного продукту.

Для виконання апгрейду необхідно повернути реєстраційну картку, користувацьку угоду і ключ захисту платформи (тільки для продуктів з апаратним захистом). Ключі захисту конфігурації залишаються у користувачів для можливості архівного перегляду даних.

Апгрейд основних поставок на пільгових умовах

Придбати продукт “BAS Будівництво. Керування фінансами”на умовах апгрейду за фіксованою ціною 300 грн. можуть зареєстровані користувачі програмних продуктів, які містять конфігурацію “Підрядник будівництва 4.0. Керування фінансами” версії ПРОФ за наявності діючого договору ІТС.

Придбати продукт “BAS Будівництво. Керування фінансами. Комплект на 5 користувачів” на умовах апгрейду за фіксованою ціною 300 грн. можуть зареєстровані користувачі програмних продуктів, які містять конфігурацію “Підрядник будівництва 4.0. Керування фінансами” в комплекті на 5 користувачів за наявності діючого договору ІТС.

Звертаємо увагу, що пільговий апгрейд виконується тільки на основну поставку продукту без врахування додаткових і серверних ліцензій. Обмеження за термінами пільгового апгрейду немає.

Для виконання апгрейду необхідно повернути реєстраційну картку, користувацьку угоду і ключ захисту платформи (тільки для продуктів з апаратним захистом). Ключі захисту конфігурації залишаються у користувачів для можливості архівного перегляду даних.

Апгрейд ліцензій

Для користувачів, які здійснили перехід з програмних продуктів, які містять конфігурацію “Підрядник будівництва 4.0. Керування фінансами”, на “BAS Будівництво. Керування фінансами”, передбачено апгрейд клієнтських ліцензій цих галузевих продуктів на клієнтські ліцензії “BAS Будівництво. Керування фінансами” на таку ж кількість робочих місць за фіксованою ціною 1320 грн.

Для виконання апгрейду, користувачам необхідно звертатися до членів САБ (див. список http://unionba.com.ua/participants).

Для виконання апгрейду необхідно повернути реєстраційну картку і користувацьку угоду програмного продукту, з якого виконується апгрейд. Ключі захисту конфігурації залишаються у користувачів для можливості архівного перегляду даних.

Користувач, який купує продукт “BAS Будівництво. Керування фінансами” на умовах апгрейду, повинен завершити роботу в програмному продукті, який здається в апгрейд, до кінця поточного року з можливістю здачі річної звітності. В подальшому він може користуватися продуктом, який здано в апгрейд, тільки для перегляду історичних облікових даних, але не повинен використовувати його для обліку поточної діяльності. Підтримка програмного продукту, який здано в апгрейд, не надається.

Якщо такі умови для користувача неприйнятні, то він може придбати продукт “BAS Будівництво. Керування фінансами” без апгрейдної знижки, тобто за повну ціну.

Заміна типу захисту

Заміна типу захисту для продуктів “BAS Будівництво. Керування фінансами” не передбачена.

сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування програмних продуктів “BAS Будівництво. Керування фінансами” і підтримка користувачів в частині роботи з платформою здійснюється за договором Інформаційно-технічної підтримки (ІТС).

Підтримка в частині конфігурації “BAS Будівництво. Бухгалтерія” здійснюється компанією “ІМПУЛЬС-ІВЦ” з 9:00 до 17:30 у робочі дні (за розпорядком роботи київських підприємств):

 • за телефоном: +380 (44) 383-03-73;
 • електронною поштою: hline@impuls-ivc.ua .

Замовити презентацію:
  Close Menu