Skip to main content
search
Інші новиниТипові рішення

Вихід нового програмного продукту “BAS Бухгалтерія ПРОФ”. Умови пільгового переходу.

By 04.09.202028 Червня, 2022No Comments

6778
Користувачів Бухгалтерії сповіщаємо про вихід новаційного програмного продукту «BAS Бухгалтерія ПРОФ», призначеного для ведення бухгалтерського й податкового обліку, підготовки й реєстрації податкових документів, а також підготовки та здачі обов’язкової регламентованої звітності. Продукт «BAS Бухгалтерія. ПРОФ» є розвитком популярного рішення “Бухгалтерія для України. Редакція 2.0”, який розроблено у сучасному інтерфейсі «Таксі» .

Функціональні можливості:

– Облік кількох організацій з різними системами оподаткування у одній базі.
– Облік запасів.
– Облік торгових операцій.
– Облік грошових коштів.
– Облік розрахунків с контрагентами.
– Облік ОЗ, МНМА, НМА и МБП.
– Облік виробництва.
– Облік ПДВ.
– Облік зарплати.
– Закриття періодів, звітність.

Апгрейд на пільгових умовах

Користувачі “Бухгалтерії для України”, які мають чинний договір ІТС, можуть отримати новий продукт “BAS Бухгалтерія ПРОФ” на умовах пільгового переходу.
Важливо! Пільгове отримання можливості до 31.12.2020 р. З 01.01.2021, перехід на “BAS Бухгалтерія. ПРОФ” буде виконуватись за стандартними правилами апгрейду. Перехід на прикладне рішення “BAS Бухгалтерія” версії ПРОФ відбувається оновленням актуальної версії конфігурації “Бухгалтерія для України” редакції 1.2 або 2.0, при цьому накопичені облікові дані повністю зберігається (без змін та втрат).

Підтримка рішення “Бухгалтерія для України”

Програмний продукт “Бухгалтерія для України”, редакції 2.0 залишається у продажі, буде підтримуватись у відповідності зі змінами у чинному законодавстві, однак її подальший розвиток не планується. Техпідтримка редакції 2.0 конфігурації “Бухгалтерія для України” планується здійснювати до кінця здачі регламентованої звітності за 2020 рік (орієнтовно до кінця квітня 2021 року). Рекомендуємо користувачам редакцій 1.2 та 2.0 прикладного рішення “Бухгалтерія для України” своєчасно перейти на прикладне рішення “BAS Бухгалтерія ПРОФ”.

Замовити презентацію “BAS Бухгалтерія ПРОФ”
    Подати заявку на курс навчання “BAS Бухгалтерія ПРОФ”

      Close Menu