Skip to main content
search
Інші новиниБез категоріїТранспорт

Вихід нового програмного продукту: “BAS Управління автотранспортом. Стандарт”

By 07.02.202028 Червня, 2022No Comments

Сповіщаємо про початок продажів програмних продуктів на базі нової конфігурації “BAS Управління автотранспортом. Стандарт”. Програмні продукти “BAS Управління автотранспортом. Стандарт” призначені для автоматизації управлінського і оперативного обліку в автотранспортних підприємствах і організаціях, а також в автотранспортних підрозділах торгових, виробничих та інших підприємств, які використовують автотранспорт для власних потреб.

Всі права на конфігурації належать компанії “NetHelp” (Польща).

З 07.02.2020 р. в продажі продукти:

Найменування

Рекомендована роздрібна
ціна, грн. без ПДВ
BAS Управління автотранспортом. Стандарт 12 300,00
BAS Управління автотранспортом. Стандарт, клієнтська ліцензія на 1 робоче місце 5 100,00
BAS Управління автотранспортом. Стандарт, клієнтська ліцензія на 5 робочих місць 24 000,00
BAS Управління автотранспортом. Стандарт, клієнтська ліцензія на 10 робочих місць 45 000,00
BAS Управління автотранспортом. Стандарт, клієнтська ліцензія на 20 робочих місць 84 000,00
BAS Управління автотранспортом. Стандарт, клієнтська ліцензія на 50 робочих місць 201 000,00
BAS Управління автотранспортом. Стандарт, клієнтська ліцензія на 100 робочих місць 384 000,00

Порядок продажу програмних продуктів

Розповсюдження та впровадження програмних продуктів “BAS Управління автотранспортом. Стандарт” ведеться тільки членами Всеукраїнської громадської організації “Спілка автоматизаторів бізнесу” (САБ)

Програмний продукт постачається в електронному вигляді. У комплект поставки входять всі необхідні дистрибутиви, документація, набір пін-кодів, реєстраційна анкета і користувацька угода. Можна придбати основну поставку програмного продукту разом з клієнтськими і серверними ліцензіями.

Зняття з продажу і підтримки Рішення “Управління АВТОТРАНСПОРТОМ СТАНДАРТ для України”

Одночасно з виходом програмного продукту “BAS Управління автотранспортом. Стандарт” з 07.02.2020 р. знімаються з продажу програмні продукти, що містять конфігурацію “Управління автотранспортом Стандарт для України”. Підтримка даних продуктів буде здійснюватися до 31.05.2020 р. включно.

Звертаємо увагу, що електронні поставки програмних продуктів

  • “Управління автотранспортом Стандарт для України”;
  • “Управління автотранспортом Стандарт для України, клієнтська ліцензія на 1 робоче місце”;
  • “Управління автотранспортом Стандарт для України, клієнтська ліцензія на 5 робочих місць”;
  • “Управління автотранспортом Стандарт для України, клієнтська ліцензія на 10 робочих місць”;
  • “Управління автотранспортом Стандарт для України, клієнтська ліцензія на 20 робочих місць”;
  • “Управління автотранспортом Стандарт для України, клієнтська ліцензія на 50 робочих місць”;
  • ” Управління автотранспортом Стандарт для України, клієнтська ліцензія на 100 робочих місць”

будуть доступні до завантаження до 06.03.2020 г. Починаючи з 07.03.20 р. завантажити електронну поставку зазначених продуктів на Порталі ІТС буде неможливо.

Користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію “Управління автотранспортом Стандарт для України”, можуть перейти на програмний продукт “BAS Управління автотранспортом. Стандарт” на пільгових умовах (див. розділ “Апгрейд основних поставок на пільгових умовах” і “Апгрейд ліцензій”).

Апгрейд

Апгрейд основних поставок на стандартних умовах

Придбати продукт BAS Управління автотранспортом. Стандарт на умовах апгрейда можуть зареєстровані користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію “Управління автотранспортом для України”.

Вартість апгрейда обчислюється за формулою: вартість придбаного програмного продукту мінус вартість переданого на апгрейд продукту плюс 27 грн., але не менше половини вартості продукту.

Для виконання апгрейда необхідно повернути реєстраційну картку, користувацьку угоду і ключ захисту платформи (тільки для продуктів з апаратним захистом). Ключі захисту конфігурації залишаються у користувачів для можливості архівного перегляду даних.

Апгрейд основних поставок на пільгових умовах

Придбати продукт BAS Управління автотранспортом. Стандарт на умовах апгрейда за фіксованою ціною 300 грн. можуть зареєстровані користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію “Управління автотранспортом Стандарт для України”, за наявності чинного договору ІТС.

Звертаємо увагу, що пільговий апгрейд виконується тільки на основну поставку продукту без урахування додаткових і серверних ліцензій. Обмежень за термінами пільгового апгрейда немає.

Для виконання апгрейда необхідно повернути реєстраційну картку, користувацьку угоду і ключ захисту платформи (тільки для продуктів з апаратним захистом). Ключі захисту конфігурації залишаються у користувачів для можливості архівного перегляду даних.

Апгрейд ліцензій

Для користувачів, які здійснили перехід з програмних продуктів, що включають конфігурації “Управління автотранспортом Стандарт для України” на “BAS Управління автотранспортом. Стандарт”, передбачений апгрейд клієнтських ліцензій цих галузевих продуктів на клієнтські ліцензії “BAS Управління автотранспортом. Стандарт” на таку ж (або більшу) кількість робочих місць.

Вартість апгрейда обчислюється за формулою: вартість придбаного програмного продукту мінус вартість переданого на апгрейд продукту плюс 27 грн., але не менше половини вартості продукту.

Для виконання апгрейда необхідно повернути реєстраційну картку і користувацьку угоду програмного продукту, з якого виконується апгрейд. Ключі захисту конфігурації залишаються у користувачів для можливості архівного перегляду даних.

Користувач, який отримує продукт “BAS Управління автотранспортом. Стандарт”на умовах апгрейда, повинен завершити роботу в програмному продукті, що здається в апгрейд, до кінця поточного року з можливістю здачі річної звітності. Надалі він може користуватися зданим в апгрейд продуктом тільки для перегляду історичних облікових даних, але не повинен використовувати його для обліку поточної діяльності. Підтримка програмного продукту, зданого в апгрейд, не надається.

Якщо такі умови для користувача не прийнятні, то він може придбати продукт “BAS Управління автотранспортом. Стандарт” без апгрейдної знижки, тобто за повну ціну.

Заміна типу захисту

Заміна типу захисту для продуктів “BAS Управління автотранспортом. Стандарт” не передбачена.

Оновлення платформи і прикладних рішень BAS публікуються на сайті https://dl.bas-soft.eu. Доступ на сайт здійснює за логіном і паролем доступу на Портал ІТС.

Опис функціональних можливостей програмного продукту “BAS Управління автотранспортом. Стандарт”  >>>

Close Menu