1С:Підприємство 8 Розница для Украины купить в Днепропетровске

(0562) 35-35-33, 35-05-35, 35-35-44

МТС: (066) 9488078, (095)1168680

Киевстар: (068) 0219991, (098)6122622,

LIFE: (093)3613981

Настройте бизнес на эффективность вместе с нами!
Продажа, установка, обучение, внедрение и сопровождение системы программ «1С:Підприємство 8»

1111

Конфігурація «BAS Роздрібна торгівля» призначена для автоматизації бізнес-процесів роздрібних торговельних точок (магазинів), які можуть входити в розподілену роздрібну мережу торгового підприємства. Дана система дозволяє автоматизувати облік товарних запасів на складах магазинів і облік грошових коштів в касах роздрібних торговельних точок.

Роздрібна мережа може складатися з довільної кількості магазинів, в яких здійснюється роздрібний і дрібногуртовий продаж товарів. Кожен магазин, в свою чергу, може мати кілька складів, частина з яких використовується для зберігання товарів, інші – в якості торгових залів. Торгові зали також можуть мати виділені в обліку відділи, представлені в програмі окремими складами. Роздрібні продажі в торгових залах магазинів можуть оформлятися на одному або декількох робочих місцях касирів.

Описана вище структура мережі підтримується інформаційними базами, створеними на основі конфігурації «BAS Роздрібна торгівля». Програма надає можливість роботи в режимі розподілених інформаційних баз на двох рівнях: по магазинах і по робочих місцях касира.

Розподілена інформаційна база (РІБ) по магазинах дозволяє встановити надійний обмін даними між магазинами з поділом документообігу. В головному вузлі розподілених інформаційних баз консолідується інформація по всіх магазинах мережі.

РІБ по робочих місцях надає користувачеві оптимізований за обсягом даних обмін між сервером магазину і касовою лінійкою, що забезпечує автономну роботу кас.

Обмін даними може проводитися автоматично або ініціюватися користувачем.

Передбачені механізми адміністрування користувачів інформаційної бази віддалених вузлів розподіленої інформаційної бази з головного вузла конфігурації «BAS Роздрібна торгівля».

Облік операцій по кількох організаціях
Ведення довідника номенклатури
Управління асортиментом

Управління ціноутворенням

Облік руху товару
Облік взаєморозрахунків з постачальниками

Оформлення продажів

Управління персоналом магазину

Ведення бази даних про покупців
Аналіз діяльності підприємства
Робота з торговим обладнанням

Інтеграція з зовнішніми інформаційними системами
Робота в керованому інтерфейсі