Курс-практикум розраховано на користувачів початківців, які не мають досвіду роботи у програмі “Управління торговим підприємством”.

Кожне заняття передбачає 1,5 години теорії з застосуванням мультимедійного проектору та 1,5 години практики для рішення скрізної задачі на обладнаному робочому місці.

Місце проведення: навчальний клас “АБ-Центру”, вул. Вознесенська, буд.50, офіс 40.

Дата початку курсу: йде набір (уточнюйте у наших менеджерів).

Графік: вівторок, четвер з 10:00 до 13:00 (у графіку можливі зміни).

Тривалість курсу — 15 годин.

Ціна: 3 000,00 гривень (без ПДВ).

Викладачі – сертифіковані спеціалісти-практики з багаторічним досвідом роботи.

Після навчання слухачам видається «Свідоцтво про проходження курсу навчання».

Зміст курсу

1. Робота з довідниками: “Номенклатура”, “Контрагенти”, “Договори контрагентів”. Серії та характеристики номенклатури.
2. Облік запасів. Виписка первинних документів по придбанню товарів (Замовлення постачальнику, Рахунок від постачальника, Надходження товарів та послуг, Надходження додаткових витрат), Ордерна система надходження товарів. Звітність системи.
3. Облік запасів (продовження). Виписка первинних документів з реалізації товарів (Замовлення покупця, Рахунок на оплату покупцем, Реалізація товарів та послуг. Ордерна система вибуття товарів). Звітність підсистеми.
4. Управління товарними замовленнями. Концепція підсистеми. Поняття оперативності обліку. Управління замовленнями. Корегування замовлень. Резервування та розміщення товарів, закриття замовлень. Звітність підсистеми.
5.

Взаєморозрахунки з контрагентами. Проведення готівкової та безготівкової оплат. Звіти по взаєморозрахункам.

Управління відносинами з покупцями та постачальниками. Робоче місце менеджера з продажів. Управління контактами – зберігання різних видів інформації. Управління відносинами з покупцями – документи “Подія”, механізм нагадувань, Менеджер контактів.

Подати заявку: