BAS ERP - інноваційне рішення для Українського бізнесу. - ООО"АБ-Центр"

(0562) 35-35-33, 35-05-35, 35-35-44

МТС: (066) 9488078, (095)1168680

Киевстар: (068) 0219991, (098)6122622,

LIFE: (093)3613981

Настройте бизнес на эффективность вместе с нами!
Продажа, установка, обучение, внедрение и сопровождение системы программ «1С:Підприємство 8»

BAS ERP – інноваційне рішення для Українського бізнесу.

Ринок українського економічного програмного забезпеченням збагатився   новим програмним продуктом BAS ERP. Наскільки є важливою ця подія для українського бізнесу?

Стрімкі зміни, що відбуваються в останні роки на  просторі інформаційних технологій, вражають своєю швидкістю, тому для кожного продукту найвайжливішим вважається його життєвий цикл – наскільки новий продукт буде стійким  та адаптивним до будь яких змін –  технологічних, економічничних, законодавчих.

Враховуючі всі сучасні виклики, BAS ERP має достатній запас міцності завдяки наявності таких конкурентних переваг, як  підтримка різних платформ. BAS ERP підтримує найбільш поширені типи операційних систем (ОС) і систем управління базами данних (СУБД): Linux, Windows, Mac OS, PostgreSQL, MS SQL Server, IBM DB2, Oracle Database.

Можливість працювати через інтернет у «хмарі» та на мобільних пристроях та можливість інтеграції  з додатковими спеціалізованими рішеннями для розширення функціональних можливостей системи, робить продукт привабливим  для великих холдінгових структур із  різними напрямками діяльності у різних галузях промисловості та представництвами у різних регіонах України.

Програмний продукт  має функціональні можливості на рівні міжнародних систем ERP-класу, при невеликій  вартості  придбання та введення в експлуатацію у порівнянні з міжнародними аналогами.

При порівнянні з міжнародними системами ERP-класу, не менш  вагомим для українського бізнесу  є фактор наявності широкої мережи партнерів з багаторічним досвідом впровадження ERP-систем – це члени САБ (Спілка Автоматизаторів Бізнесу) із статусом «Центри компетенції по ERP-рішенням.

В сегменті  економічного програмного забезпечення України, рішення BAS ERP є дійсно інноваційним і з точки зору комплексної автоматизаціїї бізнесу. При розробці були враховані тисячі відгуків користувачів версії «Управління виробничим підприємством для України» і реалізована можливість комплексного планування і бюджетного управління ресурсами підприємства, побудована  система обліку з високим ступенем деталізації витрат, що дозволить керівникам підприємства відслідковувати динаміку підприємства, як зростання так і спад, своєчасно виявляти відхилення від планів підприємства.

Якщо Ви бажаєте позбутися  морально застарілих і  розрізнених систем управління і побудувати єдиний інформаційний простір для злагодженої роботи усіх служб підприємства та отримання достовірних даних про діяльність підприємства, собівартості і виручки в розрізі необхідних аналітик, тоді ми  запрошуємо Вас ознайомитися з функціоналом рішення BAS ERP більш детально.

ОПИС ФУНКЦіОНАЛЬНИХ  МОЖЛИВОСТЕЙ ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ “BAS ERP”

Управління фінансами

Бюджетування

регламентований облік

управління персоналом і розрахунок заробітної плати

Управління виробництвом

Управління витратами і розрахунок собівартості

Організація ремонтів

Управління продажами

Управління взаємовідносинами з клієнтами

Управління закупівлями

Управління складом і запасами

Технологічні переваги

“BAS ERP” розроблена з урахуванням новітньої технологічної платформи , яка дозволяє:

  • забезпечити високу надійність, продуктивність і масштабованість системи;
  • організувати роботу з системою через Інтернет, у режимі тонкого клієнта або веб-клієнта (через звичайний інтернет-браузер), в т.ч. у “хмарковому” режимі;
  • створювати мобільні робочі місця з використанням планшетів і смартфонів під управлінням iOS або Android;
  • налаштовувати інтерфейс для конкретного користувача або групи користувачів, з урахуванням ролі користувача, його прав доступу та індивідуальних налаштувань.

 

Механізм функціональних опцій, реалізований в системі “BAS ERP”, дозволяє “вмикати” або “вимикати” різні функціональні частини прикладного рішення без програмування (зміни конфігурації).

 

 

Курси навчання: 

”Контур управлінського обліку витрат і формування фінансового результату в прикладному рішенні BAS ERP”

“Управління производством та ремонтом в прикладному решенні BAS ERP”